Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Reporty Tech

Recenze reporuktoru Panasonic SC-TMAX5

24 května, 2021

Recenze reporuktoru Panasonic SC-TMAX5

Svět se pomalu vrací do pořádku a možná již přemýšlíte, s kým v létě uspořádáte párty u bazénu. Na každé podobné akci nesmí chybět kvalitní hudební doprovod. Ten vám pomůže kdekoliv a kdykoliv zajistit reproduktor Panasonic SC-TMAX5.  Rozhodli jsme se jej také vyzkoušet. Jeho pořizovací cena se pohybuje okolo 4000 – 5000 Kč a za tyto peníze nabízí velké množství různých funkcí, spolu s velmi příjemným vizuálem.

TMAX5 slibuje silný a čistý zvuk z 16mm Dual Drive wooferu a systém Bass Reflex Port. Velkou výhodou reproduktoru je možnost nabíjení z powebanky, takže se nemusíte spoléhat na napojení do sítě. Zároveň je zde také zabudovaná QI nabíječka umožňující bezdrátové nabíjení chytrých telefonů, které tuto funkci podporují. Reproduktor je lehký a dobře přenosný díky zabudovaným madlům. Je možné jej užívat ve dvou možnostech rozložení. S telefonem se páruje pomocí bluetooth velmi snadno a rychle. Pro přehrávání hudby je také možné využít aplikaci MAX Juke

Reproduktoru nemáme co vyčíst. Hraje dobře, skvěle vypadá a i přes jeho velikost se s ním jednoduše manipuluje. Určitě ho můžeme doporučit, pokud hledáte parťáka pro každou příležitost. 


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *