Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba

Olivia Rodrigo vydává vysoce očekávané album SOUR

22 května, 2021

Olivia Rodrigo vydává vysoce očekávané album SOUR

Vycházející hvězda Olivia Rodrigo, jako teprve osmnáctiletá americká zpěvačka a skladatelka dobývá světové hitparády. Včera (21.05.) své kritiky uznávané písně vydává na debutovém albu SOUR. Multiplatinová hudebnice předvádí svůj neuvěřitelný talent pro zachycení složitých emocí ve vysoce chytlavých dynamických popových písních. Album, na jehož všech písních se Olivia autorsky podílela, ztělesňuje minimalistickou, avšak hypnotizující formu alt-popu, přičemž každá píseň se soustředí na její krásně detailní vypravěčský, nezapomenutelně originální hlas a nepopiratelnou smělost. Album SOUR je k dispozici právě nyní na streamovacích platformách a pro Olivii je dle jejích slov jednou z největších radostí života. „Je to opravdu moje nejoblíbenější věc na světě; je tak inspirující vidět, jak moje hudba působí na lidi a možná jim pomáhá, aby se také cítili méně osamělí,“ říká zpěvačka.  

Proč se album jmenuje SOUR vysvětluje zpěvačka slovy: „Fascinuje mě představa, jak vztah zhořkne – jak se člověk, kterého jsi tolik miloval a řekl mu všechna svá tajemství, může stát člověkem, kterého nemůžeš vystát,“ vysvětluje Rodrigo, která 8. ledna tohoto roku vydala platinový debutový singl drivers license, kterým odhalila světu svůj talent a schopnost sebevyjádření.

Píseň se po dlouhých osm po sobě jdoucích týdnů udržela na první příčce žebříčku Billboard Hot 100 a stala se prvním singlem v tomto roce, který dosáhl jedné miliardy globálních streamů. Neméně úspěšná byla její další píseň z alba – deja vu, která se rovněž umístila v top 10 žebříčku Billboardu. Třetím singlem je nejnovější good 4 u, který představila živě jako hudební host Saturday Night Live. 


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *