Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Lifestyle Párty

Animefest 2024 nabídne jako vždy pestrý program, předprodej vstupenek již začal!

6 března, 2024

Animefest 2024 nabídne jako vždy pestrý program, předprodej vstupenek již začal!

Milovníci japonské kultury, fanoušci anime a manga scény, připravte se na největší událost roku! Animefest se vrací v plné síle 24. – 26. 5. 2024 a slibuje širokou škálou atrakcí, panelů, soutěží a exkluzivních hostů. Předprodej vstupenek již začal, takže si můžete zajistit své místo již nyní.

Mezi cosplay hosty bude letos například duo SayoChuu a Sabcosplay: dvojice z Lotyšska, která momentálně zanechává svoji kreativní stopu ve Skotsku. Nedávno získali ocenění na World Cosplay Summit 世界コスプレサミット. Jsou nadšení z posouvání hranic kreativity, neustále hledají a experimentují s inovativními materiály a technikami. A to nejlepší – absolutně milují vystupování na pódiu.

Fanoušci se mohou také těšit na sérii čtyř kovových odznáčků. První z nich je Marimo – řasokoule. Ta je v Japonsku tak oblíbená, že si z ní na ostrově Hokkaidó udělali i polidštěného maskota ostrova – Marimokkoriho. Klasický odznáček s animefestím drakem nesmí chybět! Animefest se také domluvil rovnou se dvěma organizacemi – Pet Heroes a Opuštěné kočičí tlapky, že jim z každého pejskového/kočičího kovového odznáčku věnují 10 korun. Designérkou všech odznáčků je Adéla Stopka

– běžné vstupné: 1300 Kč

– od 13.5. a na místě: 1800 Kč

– VIP vstupné: 4000 Kč

– Dračí VIP: 6000 Kč

 


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *