Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Párty

Už 20.6 se vidíme na trzích začínajících designerů v Brně pod záštitou organizace MINT

Červen 13, 2017

Už 20.6 se vidíme na trzích začínajících designerů v Brně pod záštitou organizace MINT

Organizace MINT market zve všechny na akci pod názvem – MINT: Brno Fashion Market 24, která se uskuteční 20. – 21. 6. 2017 na Zelném trhu v Brně v budově, která byla několik desítek let opomíjená a chátrající. Do této budovy z roku 1949 MINT umístí právě svou akci a bude první událostí, která bude mít tu čest se v těchto prostorách uskutečnit.

Tato organizace pořádá moderně pojaté trhy, díky kterým mají možnost menší či začínající prodejci, designéři, návrháři, tvůrci či jen nadšenci si vyzkoušet, jaký je zájem návštěvníků o jejich produkty. Dostanou díky tomu možnost si něco vydělat, udělat radost druhým, ale hlavně získat zpětnou vazbu na své produkty.

Jak již bylo naznačeno, fantazii se meze nekladou a o různorodost není nouze. Nezávislá móda, šperky, pokrmy, knihy, recyklované věci či upcyklovaná móda, přírodní kosmetika a design. MINT také učí návštěvníky o tom, že je třeba podporovat domácí výrobce, ale seznamují je také s nabídkou vývojářů ze zahraničí.

Součástí akcí také bývá bohatý doprovodný program jak pro dospělé, tak ale i pro děti. Konkrétně 20. 6. 2017 se můžou účastníci těšit na možnost se vyfotit ve fotokoutku od organizace We Love to Help a přispět zároveň na dobročinné aktivity.V 16. hodin začne workshop s vermikompostérem, který přichystá česká značka Plastia CZ, která se zabývá výrobou věcí z plastických hmot a pěstování rostlin.

V 18:30 proběhne módní přehlídka nazvaná MINT Fashion Show, na které představí aktuální kolekce brněnští designéři Jocha – OCH móda, Pavel Jevula a AlešBáry. Po oba dva dny bude fungovat stánek Fashion Revolution, kde budou ochotně sdělovat proč je skvělé nakupovat od lokálních dodavatelů a proč podporovat rozvíjející se tvůrce. A k tomu všemu budou hrát vybraní DJ’s. 20.6. DJ Lais a DJ Peter Pea a 21.6. DJ DephekterW.DJ.

Mezi značkami, které bude možnost vidět budou například módní značky Marko.inDesign by LucieLull LoungewearFraise, obchůdek Lovemusic, rodinná značku Košilela, dětské oblečení Šimido, designové ponožky Rebeliot, originální doplňky Bubibubi ties, těhotenská móda Povila, kožené kabelky Montmat, šperky Tomáš HolubSamesis, nebo Acid Design.

Vstup je jako na každou akci zdarma, účastníci se mohou také těšit na občerstvení, nebo na kávu od populárního prodejce Kofi Kofi. A vy se můžete již teď těšit na fotoreport z akce!

FB Událost: https://www.facebook.com/events/1371627099547147

Oficiální stránky MINT marketu: https://www.mintmarket.cz/

Credit: Eliška Filípková


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *