Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Párty

Když se snoubí galavečer s dobrou myšlenkou

23 ledna, 2024

Když se snoubí galavečer s dobrou myšlenkou

Zimní měsíce svádí k tomu, si užívat nablýskaných společenských eventů v podobě plesů. Pokud má navíc taková společenská akce i společenský přesah a téma, které vás zajímá, můžete spojit příjemné s užitečným a využít možnosti networkingu. 26. ledna můžete rovnou takovou akci navštívit!

Podpora duševního zdraví ukrajinských dětí 

O tom, jak je podpora našeho well-beingu důležitá, nás přesvědčilo několik situací, se kterými jsme byli konfrontováni v posledních letech. Byli jsme více jak rok zavřeni doma v období pandemie Covid 19, což s psychikou všech zamávalo řádně. Pandemii vystřídaly válečné konflikty na Ukrajině, což se rovněž dotklo nás všech. Nejvíce však těch, kteří ze země postižené válkou, utekli před nebezpečím. 

 

 

Charitativní večer pod záštitou Domu Dobra & HWPL

Galavečer organizuje Dům Dobra, který je charitativní nadací. Ta pomáhá lidem postiženým válkou. Historie Domu Dobra začala v únoru 2022, kdy se několik lidí v Praze sešlo, aby pomohli Ukrajincům prchajícím před válkou najít střechu nad hlavou a získání potřebné podpory v těžkých časech. HWPL (Heavenly Culture, World Peace, Restoration of Light je mezinárodní mírová organizace, která byla založená pro celosvětový mír a ukončení válek. Společně se tyto organizace spojily a zorganizovaly v pátek, 26.1.2024 od 18:00 pestrý galavečer plný kulturního představení a swingového workshopuVýtěžek z této akce bude zaslán na konto Domova Dobra, jež se snaží o podporu vzdělávání a duševního zdraví, a tím i o integraci ukrajinských dětí do většinové společnosti. 

 

 

Sejdeme se na Václaváku č. 22

Tato akce se bude konat přímo v centru Prahy, na Václavském náměstí. Pokud jste nevěděli, že je i na Václaváku takový eventový prostor, nazvaný přímo Václavák 22, pak máte možnost ho přímo za účelem této akce, navštívit. Jedná se o funkcionalistická budovu, která byla postavena v roce 1933 podle návrhu architekta Pavla Janáka. Palác nese název svého prvního majitele, slavného cukráře Karla Juliše. Ve druhém patře, kde byla dříve, obzvláště Pražany, hojně navštěvovaná kavárna, nyní vznikl multifunkční eventový prostor, kam můžete zavítat na různé typy akcí. 

Třeba právě tento galavečer bude tou první událostí!

Foto: Václavák22.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *