Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba Párty

Svatá trojice brněnské hudební scény – Festival Pop Messe spojuje síly s Flédou a Kabinetem Múz

25 června, 2023

Svatá trojice brněnské hudební scény – Festival Pop Messe spojuje síly s Flédou a Kabinetem Múz

Pop Messe, jedinečný hudební festival, který svou dramaturgií oslavuje různorodost popové hudby, s radostí oznamuje nové partnerství s prestižními hudebními kluby Fléda a Kabinet Múz. Vzájemná spolupráce má za cíl posilovat lokální klubovou scénu, propojovat fanoušky a společně sdílet nezapomenutelné hudební zážitky.

„Považuji to za zcela přirozené spolupracovat s lokálními a etablovanými partnery jako jsou Fléda a Kabinet Múz. Mám z toho radost a těším se na naše nové synergické propojení a věřím, že do budoucna to posílí jak náš rychle rostoucí festival Pop Messe, tak i přední subjekty brněnské klubové scény, kteří jsou nepostradatelnými články kulturního dění v Brně,“ komentuje novou spolupráci dramaturg festivalu Tomáš Kelar.

Pop Messe, který se za dobu své krátké existence stal jedním z nejvýznamnějších hudebních festivalů v Česku, přichází s novým konceptem, jenž ještě více propojuje festivalové prostředí s místní hudební scénou. „Spojení s Pop Messe je pro Kabinet MÚZ jasným a logickým krokem. Je nám blízká jak dramaturgie festivalu, tak jeho tvůrčí tým. Spolupráce mezi lokálními kluby a progresivním festivalem nám všem přiláká více návštěvníků a navzájem udržujeme povědomí o živé hudbě v našem krásném městě Brně,“ doplňuje provozovatel Kabinetu Múz Martin Kozumplík.

Pop Messe proběhne poslední červencový víkend 28. a 29. července v okolí stadionu Za Lužánkami a přilehlých prostorách Bobycentra. Pořadatelé pro letošní ročník připravují jednu venkovní a tři vnitřní hudební scény. Dvě ze tří pódií uvnitř Bobycentra ponesou stejnojmenné názvy jako kultovní kluby Fléda a Kabinet múz. Během festivalu bude Fléda hostit celonoční Off Messe afterparty. Návštěvníci, kteří si chtějí užít hudbu do brzkých ranních hodin, se mohou těšit na hudební produkci do šesti hodin ráno. „I když to tak při pohledu na program Flédy nemusí vždy vypadat, dramaturgie festivalu Pop Messe je naší srdeční záležitostí. Jsme rádi, že ho tady máme a uděláme vše pro to, aby byl ještě úspěšnější a silnější,” doplňuje manažer Flédy Lukáš Stara.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *