Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Lifestyle Móda Tech

Společnost Maybelline New York představuje virtuální makeup pro aplikaci Microsoft Teams

23 července, 2023

Společnost Maybelline New York představuje virtuální makeup pro aplikaci Microsoft Teams

Společnost Maybelline New York dnes oznámila výsledek své spolupráce se společností Microsoft. Je jím virtuální makeup, nový způsob, jak se připravit na videohovory v aplikaci Microsoft Teams. Aplikace Maybelline Beauty, která je součástí Microsoft Teams, umožňuje uživatelům rychlé a snadné úpravy svého osobního stylu přímo během schůzky v aplikaci Teams. Virtuální makeup uživatelům umožňuje vyzkoušet si velice snadno různé styly líčení. Jeho cílem je zpřístupnit makeup všem a dodat uživatelům sebevědomí, a to zejména v pracovním prostředí. Tato integrace představuje další krok společnosti Maybelline New York do světa digitálního líčení.

„Posláním značky Maybelline je dodat každému sebevědomí k tomu, aby mohl vyjádřit svou krásu. Ať už jste na pracovišti přítomni osobně nebo pracujete virtuálně, mít ze sebe samotného dobrý pocit vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků,“ konstatovala Trisha Ayyagariová, globální prezidentka značky Maybelline New York.

„Proto jsme ve spolupráci s aplikací Microsoft Teams vyvinuli virtuální líčení – i v ten nejrušnější den se teď můžete nalíčit pouhým jedním kliknutím. Doufáme, že tím uživatelům usnadníme život.“ Cílem aplikace společnosti Maybelline, která využívá technologie umělé inteligence Modiface a která byla vyvinuta ve spolupráci s Institutem Geeny Davisové pro zajištění zastoupení široké a různorodé populace, je poskytnout uživatelům celou řadu stylů, které nejlépe odpovídají povaze jejich pracovních schůzek, a zároveň jim umožnit objevovat různé nové způsoby líčení, které by jinak možná nikdy nevyzkoušeli. Jde tedy o jakousi „virtuální kosmetickou taštičku“, vybavenou všemi nezbytnými produkty digitální kosmetiky pro uplatnění v našem stále virtuálnějším světě. Jediným kliknutím si uživatelé mohou vybrat jeden ze 12 stylů nalíčení, který podpoří jejich přirozenou krásu a oni se tak budou moci bez velkého úsilí cítit co nejlépe.

U každého stylu je uveden rozpis jednotlivých produktů, aby uživatelé věděli, prostřednictvím kterých produktů či odstínů z produkce společnosti Maybelline New York tento virtuální styl vznikl a mohli ho tedy vytvořit i mimo virtuální prostor. Společnost Maybelline New York je průkopníkem této inovace skupiny L’Oréal. Virtuální makeup je nyní k dispozici po celém světě jako volitelná funkce v rámci videohovorů v aplikaci Teams, a to pro uživatele s podnikovou licencí Teams.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *