Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Lifestyle Móda

Max Factor nelíčil jen slavné ženy: Dekorativní kosmetika je určena pro každou, která touží zářit!

26 ledna, 2024

Max Factor nelíčil jen slavné ženy: Dekorativní kosmetika je určena pro každou, která touží zářit!

Období večírků a opulentních plesů je typické hlavně pro zimní období. Více než kdy jindy to vybízí využít třpytivé outfity a výrazné líčení. Pojďme se podívat do kosmetické taštičky produktů Max Factor. Jaké produkty jsou must have pro letošní rok? 

Max Factor není jen značka! 

Možná jsme málokdo věděl to, že Max Factor není jen název značky, ale byl jím i vizážista, který líčil slavné ženy jako byly například Ava Gardner, Marlene Dietrich, nebo Jean Harlow. Jeho produkty, které v make-up světě vytvořil a který povýšil krásu každé herečky ještě o několik levelů, chtěl ale dostat i mezi běžné ženy. Každá žena měla tak možnost si vyzkoušet ikonickou dekorativní kosmetiku a hýčkat se. Jaké jsou ty největší evergreeny, které pamatujeme? 

 

 

Kalorie pro váš svůdný pohled

Řasenka 2000 calorie je jedním ze stálých a osvědčených produktů, navíc i cenově dostupných. Měli jsme možnost vyzkoušet o něco pokročilejší variantu, “Pro Stylist”, kterou mají v oblibě i sami vizážisti. Veškeré požadavky na svůdný look i kartáček byly splněny. Řasenka se přizpůsobí každému tvaru oka a vaše řasy, i ty nejkratší, pozvedne do požadovaného tvaru. Nemusíte se bát ani nežádoucího rozmazání po celém dni. 

 

 

Pleť jako zrcadlo 

Se séry se v poslední době roztrhl na trhu s pleťovou kosmetikou pytel. Sérum Miracle Pure je oblíbeným jednak díky jeho konzistenci a zlatavým částečkám, které mají za cíl pleť projasnit. To naše pokožka v zimních měsících totiž nejvíce ocení! Miracle Pure obsahuje niacinamid a vitamin C, který vám zajistí šťavnatý look. Můžete ho používat samostatně, před nanesením make-upu nebo přímo do make-upu přidat 1-2 kapky. 

 

 

Multi-perfector zakryje drobné chybičky

Občas nás může na pleti trápit nějaký ten neduh v podobě pupínku, nebo kruhů pod očima. Korektor – Multi-perfector vás v tomto směru zachrání. I skrze jeho tyčinkový aplikátor s větší plochou zakryje tato místečka dokonale. 

 

 

Make–up Facefinity All day Flawless: 3 složky v jednom produktu

Každá žena si přeje nalézt v make-upu efektivní krycí schopnost, ale i účinné složky. Facefinity je odolný vůči klimatickým vlivům (vodě, vlhkosti, znečištění), se kterými se denně setkáváme. Pakliže netrpíte na žádné výrazné kožní neduhy, stačí nanést lehčí vrstvu. Poslouží vám jako lehký krycí make-up. 

Jaké oblíbené produkty značky Max Factor patří mezi vaše oblíbence?


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *