Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Cinema

Kultovní film Beetlejuice režiséra Tima Burtona se letos dočká druhého dílu

3 ledna, 2024

Kultovní film Beetlejuice režiséra Tima Burtona se letos dočká druhého dílu

Pětašedesátiletý režisér Tim Burton oprávněně patří k nejlepším režisérům na světě, protože lze konstatovat, že co snímek to kult, nebo klenot.

V posledních letech sice jeho tvorba mírně skomírala, ale letos by mohl opět vrátit své dílo na vrchol. Chystá totiž vydat druhé pokračování legendární fantasy hororové komedie Beetlejuice z roku 1988. Podmínka, že film natočí pouze s Michaelem Keatonem v roli hlavního padoucha, se naplnila a tak nebrání nic tomu, aby jsme už vyhlíželi termín, kdy se film objeví.

Ten je zatím stanoven na 6. září 2024. Krom již zmíněného Michaela Keatona v roli Beetlejuice, by se v snímku měla objevit také další hvězda z jedničky a to Winona Ryder. V roli její dcery by to pak měla být představitelka Wednesday (Jenna Ortega) ze stejnojmenného seriálu Tima Burtona. V jednom z nedávných rozhovorů prozradil představitel hlavní mužské role Michael Keaton, že ve filmu budou použité klasické fyzické speciální efekty, nikoli virtuální počítačové, což by mohlo očekávanému snímku přidat zvláštní přidanou hodnotu, jako tomu bylo u kultovní jedničky. Na tohle se moc těšíme.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *