Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Cinema

Kam zmizel Ted Mosby a jeho přátelé ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku?

24 srpna, 2023

Kam zmizel Ted Mosby a jeho přátelé ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku?

Určitě si vzpomínáte, jak nám v devíti sériích amerického sitkomu Ted Mosby (Josh Radnor) vyprávěl o tom, jak poznal svou vyvolenou. Od natáčení poslední série uběhlo skoro 10 let – pojďme se společně podívat, co představitelé hlavních rolí dělají dnes.

Josh Radnor jako Ted Mosby
Tento americký herec, který příští léto oslaví půl století, se objevil v několika seriálech. Mezi ty novější patří například Fleishman v průšvihu (2022) a Velký lov (2023), kde si po boku Al Pacina zahrál jednu z hlavních rolí. Natočil i pár filmů, ale především se věnuje hudbě. Jeho indie folk písně doprovází na kytaru a hraje buďto ve dvojici s australským hercem a muzikantem Benem Lee (uskupení Radnor and Lee) a nebo vystupuje sólově. Poslechněte si jeho hudbu a posuďte sami, jestli se vám více zamlouvá jako herec nebo zpěvák.

Cobie Smulders aneb Robin Scherbatsky
Na rozdíl od Radnora se představitelka Robin zcela věnuje herectví. Čas od času se objeví v nějakém seriálu, její doménou jsou však filmy. Opakovaně ji můžeme vidět v divácky úspěšných „Marvelovkách“. Nejnovější kousek z těchto studií se aktuálně dotáčí a do kin půjde v listopadu. Ve svém volném čase pomáhá lidem – působí v organizaci Save the children. Má dvě děti, které vychovává s manželem.

Neil Patrick Harris alias Barney Stinson
Seriálový svůdník žen, který před nedávnem oslavil padesátku, je velmi aktivní a na svůj věk rozhodně nevypadá. Točí seriály a filmy a dlouhá léta účinkuje na Broadwayi, kde hraje v muzikálech a divadelních představeních. Naposledy si zahrál jako hostující herec v Petru Panovi (Peter pan goes wrong, 2023). Také se věnuje tzv. Wondercade, tak nazval platformu, kde představuje svoje tipy a recepty na jídla, nápoje, zábavu a zážitky. S manželem Davidem Burtkou vychovávají dvanáctiletá dvojčata a štědře přispívá na charitu.

Alyson Hannigan jako Lily Aldrinová
Drobná zrzka, kterou můžeme znát ze seriálu Buffy, přemožitelka upírů a nebo ze série filmů Prci, prci, prcičky, se v posledních letech věnovala své rodině a dvěma dětem. Od dob HIMYM si zahrála například v hororové komedii Třeba jsi vrah (2018) a dalších pár filmech, ale nic velkého netočila. Na jaře letošního roku sdílela pár fotek z natáčení amerického seriálu ve spolupráci s Disney plus nazvaného Doktorka Doogie Kamealoha.

Jason Segel aneb Marshall Eriksen
Tohoto herce můžeme vídat na obrazovkách poměrně pravidelně, protože po natáčení seriálu Jak jsem poznal vaši matku hrál v několika filmech, z nichž nejúspěšnější je drama Náš přítel (2019), kde si zahrál jednu z hlavních mužských rolí. Ani seriálům nedal sbohem a objevil se např. v Lakers: vzestup dynastie. Momentálně točí druhou řadu seriálu Terapie pravdou, kde se objevuje po boku svého hereckého kolegy Harrisona Forda (2024).


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *