Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba Párty Umění

JAF 34 vydává nový klip a zve křest debutu Empty

12 října, 2021

JAF 34 vydává nový klip a zve křest debutu Empty

Maskovaný hudebník, malíř a grafik JAF 34, který na jaře tohoto roku vydal debut Empty, představuje nový videoklip Inhale Exhale a zve na křest desky 22. října do pražského FUCHS2. Bude se jednat o první a poslední živé koncertní koncertní provedení alba Empty.

Za režií videoklipu Inhale Exhale stojí Benjamin Buttler. Benjamina jsem si vyhlidnul díky jeho unikátnímu vizuálnímu stylu. Měl jsem v hlavě hrubou vizi příběhu a hledal jsem někoho, kdo ji naplní a posune o kus zase dál. Benjaminova práce natáčení pomocí staré analogové 16mm kamery je perfektní a rychle jsme našli společnou kreativní vlnu. Inhale Exhale vypráví o poslední fázi života, kdy jsou staří lidé osamělí, často žádná radost nebo těšení se z nového dne, jen prášky, vzpomínky na minulost, čekání na konec a poslední nádech a výdech.” říká o vzniku klipu JAF 34.

Ten přizval na album Empty množství osobností české hudební scény, např. Jiřího Bendla z Manon Meurt, Viktorii Marksovou z Houpacích koní nebo Davida Novotného z Himalayan Dalai Lama a další, kteří společně vytvořili audiovizuální příběh o koloběhu života od narození až po smrt v pěti originálních videoklipech, kdy každý z nich reflektuje jednu fázi života. Právě Viktorka Marksová vystoupí jako host během křtu v klubu FUCHS2. Dále živou kapelu doplní Filip Fidloch (The Superpower), Mikoláš Papež (Papalescu 2) nebo producent a hudebník Radimo (Champion Sound).

FUCHS2 LIVE uvede k příležitosti křtu komponovaný melancholický večer ve všech prostorách komplexu, během kterého vystoupí rapper RNZ, RnB zpěvačka Terra, scream hardcore nulajednanulanula a indie hudebník Davitt Furrow.

JAF 34 se na scéně pohybuje od roku 2014. Nahrávka Empty (2021) je žánrově rozkročená mezi post / alternativním rockem a shoegaze s množstvím ambientních a synťákových ploch. Ústředním tématem je koloběh života i jeho prázdnota.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *