Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Móda

Vans slaví komunitu a pozitivní energii kolekcí Cultivate Care

10 října, 2021

Vans slaví komunitu a pozitivní energii kolekcí Cultivate Care

Vans představuje kolekci Cultivate Care, navrženou se zaměřením na silné a povznášející obrazy a fráze, sloužící jako neustálé připomenutí, abyste byli laskaví k sobě i k ostatním. Komunita pro Vans znamená pozitivita, pochopení a začlenění a je hlavním poselstvím nové kolekce Cultivate Care.

Duševní zdraví se týká nás všech. Pro některé z nás je duševní zdraví každodenním bojem, zvláště když se potýkáme s nevyzpytatelnými a stresujícími časy. Vanspovažuje duševní zdraví jako klíčový aspekt našeho celkového zdraví. Současně s kolekcí Cultivate Care, Vans věnuje 75 000 dolarů na podporu Kind Campaign, mezinárodně uznávané neziskové organizaci, která přináší povědomí a pomoc obětem s trvalými následkšikany. Zakladatelé Lauren Paul a Molly Thompsonovi dokázali prostřednictvím svého globálního hnutí vytvořitkomunitu vybudovanou na soucitu svým dokumentárním filmem, školními shromážděními a vzdělávacími osnovami.

Vans věří že duševní zdraví je o síle a optimismu do budoucna, proto každý kus v kolekci představuje personalizovaný aspekt duševní pohody a být zdráv v první řadě znamená být sám sebou. Ručně kreslený, individuální styl se ukáže na Cultivate Care Old Skoolpro dospělé a děti jako ilustrace přerušovaná frázemi síly a naděje v různých barevných provedeních.

V kolekci se také objeví model Cultivate Care Sk8-Hi na kterém se představí postavy které spolu komunikují v přírodě a ukazují tím jak můžeme budovat mentálnízdraví tím, že spolu komunikujeme otevřeně a s pochopením.

Pro model Classic Slip-On Vans zaujal k ikonickému šachovnicovému vzoru meditativní přístup, použil pastelovou výplň a na modrou podrážku vytiskl povzbuzující zprávu.

Doplňující kolekci Cultivate Care jsou dětské verze různých oděvů. Představí se Chore Coat z bavlněnéhomateriálu s podšívkou a kombinací záplat, potisků a výšivek. Kolekce se také pochlubí bavlným trikem a bavlněným kloboukem – oba s barevnými sítotisky a ilustrovanými výšivkami. Pro dívky kolekce nabídne bavlněné triko s pastelovým sítotiskem a ilustracemi napřední i zadní straně. Mezi další modely na kterých se objeví Cultivate Care patří UY La-Costa Slide-On, Era, Era Elastic Lace, Old Skool V a TD SK8-Hi Zip.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *