Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Lifestyle Móda

Kolekce essence Coffee to glow, stojí za pozornost?

14 října, 2021

Kolekce essence Coffee to glow, stojí za pozornost?

V dekorativní kosmetice to stále žije a dnes tu máme recenzi nové kolekce od essence. Kolekce Coffe to glow je již dle názvu přesně dělaná pro milovníky kávy. Řada slibuje, že do vaší každodenní beauty rutiny dodá energii. Některé z produktů v sobě obsahují kofein či kousky kávových zrn. Kolekce přišla nepochybně v ten nejlepší čas, jelikož se prezentuje v přírodních podzimních zemitých barvách, jako je hnědá, zlatá či karamelová. A pokud milujete vůni kávy, zde rozhodně neprohloupíte. Výrobky jsou k dostání během října, tak dlouho neváhejte.

Na první pohled nás nejvíce zaujala paletka očních stínů. Ta nabízí celkem 8 odstínů v matných i třpitivých variantách s různými texturami. Barvy jsou zvoleny tak, že s nimi dokážete vykouzlit jak dramatické tak přirozené denní líčení. Stíny drží na kůži a jsou velice pigmentované. Matné stíny nepráší, bohužel třpitivé stíny provází poměrně vysoké prášení, čímž mohou na zbytku tváře zanechat nepořádek. To ovšem není nijak ojedinělý problém u třpytivých stínů a paletce tak s klidným srdcem můžeme dát palec nahoru. 👍

Dalšími produkty z dekorativní kosmetiky je kombinace rozjasňovače a štětce. Na první pohled produkty vypadají úžasně a ještě lépe voní. Rozjasňovač se prezentuje v podobě kávových zrn. Výsledný efekt na pokožce je teplý tmavší odstín s hezkými třpytkami. Co je ovšem za nás problém? Provedení. Rozjasňovač se opravdu špatně používá. Abyste dokázali nabrat dostatek produktu, je potřeba nějakou dobu přejíždět přes zrníčka, která vám u toho dost možná popadají všude okolo, jelikož rozjasňovač nemá příliš široké okraje. Za nás hezký nápad, ale provedení pokulhává.

Zbytek produktů už nás ovšem zaujal mnohem více i svou funkčností. Jsou zaměřeny na péči o pleť. První z nich je peeling na obličej. V nádobce se nachází v pudrové podobě a po smíchání s vodou vám vznikne kašička, která je velmi příjemná jak vůní, tak pocitem na tváři. Kousky kávových zrn se postarají o odstranění odumřelích částeček kůže, zatímco ostatní látky vaši pleť příjemně hydratují. Užití peelingu na pleť je určitě vhodné spojit také s peelingem na rty, který také obsahuje částečky kávových zrn spolu s vyživujícími oleji.

Poslední dva produkty se postarají o to, aby vaše pleť vypadala svěže a odpočatě. První z nich je péče pod oči, která velmi efektivně zmírňuje tmavé kruhy pod očima. Rychle se vstřebává a výsledek je vidět okamžitě. Funguje dobře s osvěžující mlhou obsahující kofein, která dodá pleti i vám pocit svěžesti. Při stříknutí také cítíte příjemnou kávovou vůni, která ovšem není příliš výrazná na to, aby vás během dne obtěžovala.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *