Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Móda

Posledních pár dní limitované kolekce Fall in Colors od CATRICE!

26 října, 2022

Posledních pár dní limitované kolekce Fall in Colors od CATRICE!

Limitovaná edice Fall in Colors od CATRICE spojuje teplé barvy zářivého podzimního listí, zralého ovoce a zlatého slunce pozdního léta v jedinečné kolekci. Edice obsahuje všechny náležitosti, které potřebujete pro barevný a výrazný look: paletu očních stínů, štětec na oční stíny, paletu pro bronzování a rozjasnění, štětec na tváře a také na obličej. Nejen barevné provedení s elegantními akty, teplými růžovými odstíny a sofistikovanými zlatými tóny, ale také sametové balení s jemným designem obrysů listů. Do konce října je možné tuto limitovanou kolekci zastihnout v obchodech a online. 

Zdroj: catrice.eu

Zdroj: dm.cz

Paletky se prodávají v nádherném plyšovém balení, které je příjemné nejen na pohled, ale také na dotek. Paletka očních stínů obsahuje variaci od světlých po tmavé odstíny. Kombinuje také výrazné barvy s těmi přirozenějšími. Look dotvoří kombinace matných a třpytivých pigmentů, které lze použít také jako rozjasňovač. Jednotlivé stíny jsou dostatečně pigmentované a příliš nepráší, takže je jejich použí pohodlné a rychlé. Na každodenní líčení můžeme paletku určitě doporučit.

Štětce působí luxusně a rozhodně se za něj ve své kolekci nebudete muset stydět. Štetec na tváře a obličej spolu s paletkou na rozjasnění a bronzování tvoří sladěné duo, po kterém se nemusíte bát sáhnout. 


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *