Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Lifestyle Móda

Náušnice u mužů? Jaký je jejich význam?

28 října, 2022

Náušnice u mužů? Jaký je jejich význam?

Pokud patříte mezi muže, kterým je úplně jedno, co si o nich myslí společnost a kteří chtějí vyjádřit svou individualitu, nebo mezi muže, pro které je důležitý jejich styl a kteří s módou drží neustále krok, určitě jste někdy zvažoval možnost nechat si propíchnout uši. Ať už patříte do jedné z těchto skupin mužů, nebo do obou, rozhodnutí nechat si propíchnout uši je důležitou věcí, protože o Vás hodně napoví.

Kdy bych měl nosit náušnici?
Náušnice nelze rozdělit na formální a volnočasové, ale všichni dobře víme, že dát si do ucha velký zlatý kruh, když jdete na zasedání představenstva, by asi nebylo úplně vhodné. Pokud si chcete vybrat vhodný styl náušnic, zejména na nošení do práce či na formální příležitosti, měl byste zvážit několik věcí.

Osobní styl
Kříže a žraločí zuby jsou sice nápadné a dobrodružné, ale nebudou se hodit na každou situaci. Pokud se například chystáte na společenskou akci a chcete si vzít visací náušnice s křížkem, možná byste si to měl dobře rozmyslet. Výběr náušnic, které budou ladit s Vaším oblečením, se však neřídí žádnými pravidly. Vždy jde o Vaši intuici a cit pro módu.

Náušnice pro muže je rozhodně něco, co zůstane v módě na věky. Pokud hledáte úžasné pánské náušnice, najdete je na Trendhim.cz. Mají širokou nabídku náušnic jako jsou zátky, náušnice se zirkonem, magnetové náušnice a zapínací náušnice.

Abychom Vám to ale trochu zjednodušili, řiďte se při výběru těch pravých náušnic stejnými pravidly jako při výběru bot či kravaty. Výběr vhodné kravaty či bot závisí na dvou faktorech: na dané příležitosti a Vašich osobních preferencích. Některý styl náušnic se Vám zalíbí hned a pak je obvykle moudré nechat se vést intuicí.

Jak si vybrat tu správnou náušnici?
Před zvolením vhodné náušnice nejprve zvažte to, co si vezmete na sebe. Pokud máte na sobě oblečení na volný čas nebo i trochu ulítlý styl oděvu, můžete si k němu zvolit náušnici ve sladěných barvách. Pokud jste v práci, pak je třeba vybrat si šperk s jemným designem, který bude ladit k formálnímu obleku.

Jestli přemýšlíte o velikosti náušnice, dejte přednost malé, která bude odpovídat Vaší postavě. Když si vezmete náušnici, která bude v poměru k Vašemu tělu příliš velká, bude to vypadat nevyváženě. Poslední důležitá věc je ta, že materiál náušnice by se měl shodovat s materiály, ze kterých jsou vyrobeny Vaše ostatní doplňky. Pokud máte například stříbrný řetízek, měl byste si k němu vzít náušnici, která je také vyrobena ze stříbra. Když si vezmete něco, co se k sobě nehodí, nebude to zkrátka vypadat dobře.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *