Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Móda

Winnie Harlow a PUMA představí oblíbené tenisky Cruise Rider v nových letních barvách

2 srpna, 2021

Winnie Harlow a PUMA představí oblíbené tenisky Cruise Rider v nových letních barvách

Globální sportovní značka PUMA představuje tenisky Cruise Rider v nových letních a odvážných barvách. Tato letní novinka tvoří dokonalou volbu pro všechny ženy, které jsou neustále v pohybu stejně jako Winnie Harlow, tvář tenisek Cruise Rider.

Ty vynikají hravou kombinací barev a skládanou podrážkou. Nejnovější verze Cruise Rider přináší oblíbený design tenisek v barevném spojení pastelové růžové, žluté a zelené. Sladěním tenisek s pestrou bundou a populárními bikerhorts vytvořila Winnie dokonalý letní outfit pro všechny aktivní ženy.

„Miluji osobitý a odvážný vzhled Cruise Rider, jsou perfektní volbou pro rozjasnění mých volnočasových outfitů,“ říká Winnie.

Nová verze Cruise Rider je zase o krok napřed díky své nepřehlédnutelné kombinaci barev, mixu materiálů a skládané podrážce. Silueta má mírně vyšší mezipodešev a patu boty tvoří pěna TPU pro maximální pohodlí při každém kroku.

Cruise Rider je součástí iniciativy PUMA She Moves Us, která oslavuje všechny ženy a má za cíl jim prostřednictvím ambasadorek poskytnout inspiraci, podporu a motivaci a posouvat se dále ve svých profesích i zájmech.

Buďte odvážné a vykročte vstříc svým snům v nových Cruise Rider. Dostupné budou v průběhu léta za maloobchodní cenu 2.499 Kč, a to u prodejců Footshop, Queens, Dual Sport a Espace Sport.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *