Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba Párty Reporty

Uskutečnily se SBP Rock 2021, výtěžek poputuje do sousedních obcí zasažených tornádem

1 srpna, 2021

Uskutečnily se SBP Rock 2021, výtěžek poputuje do sousedních obcí zasažených tornádem

Slunečné počasí přálo SBP Rock 2021, které se uskutečnily 24.7. V zámeckém parku tak po dlouhé pauze mohli zahrát populární české i slovenské kapely. Akci odstartovala kapela Irnis z Valtic, která to má do Břeclavi opravdu kousek. Následovali kapely UDG, Iné Kafé, Dark Gamballe, Morčata na útěku a Dymytry

Celá akce se nesla také v benefičním duchu. „Parto, rozhodli jsme se věnovat zisk ze vstupného z letošních SBP na podporu sousedních obcí, které zasáhlo tornádo. Jsme moc rádi, že se k benefici #PodporujuPodluzi připojují i kapely a naši partneři. Děkujeme!“ Uvádí Slavnosti na svém webu.

Zaujala nás novinka letošního roku – bezkontaktní placení pomocí dobíjecích náramků. Součástí náramků návštěvníka byl čip, který jste si u vstupu ve speciálním stánku mohli dobít libovolnou částkou z karty či hotovosti. Následně u jednotlivých stánků s jídlem a pitím jste již pouze předkládali náramek. Ocenili bychom, kdyby se podobný přístup stal standartem pro tento i další festivaly, jelikož to velmi urychlilo čekání ve frontách a odpadla nutnost nosit sebou hotovost.

Co byla za nás škoda, byl návrat k jednorázovým kelímkům. Chápeme ovšem, že se jednalo o nutné opatření. Za to výborné pivo a jídlo to ale pořadatelům odpustíme.

SBP Rock jsme si užili, a co vy? Kam se letos chystáte?

 


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *