Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba

Vycházející talent hudební scény Dela představuje svůj DŮVOD – energický reggeaton z dílny MadSkilla

31 července, 2022

Vycházející talent hudební scény Dela představuje svůj DŮVOD – energický reggeaton z dílny MadSkilla

Talentovaná mladá zpěvačka, finalistka soutěže Česko zpívá 2011, DELA (vlastním jménem Adéla Demlová, 20 let) představuje nový videoklip ke svému druhému singlu s názvem DŮVOD. Produkce energetického songu v reggeatonovému rytmu se ujal německý producent a hudební „mág“ MadSkill. V písni se společně s Delou objevuje i Deeow – nadějný talent české rapové scény. Novinkou Dela navazuje na skladbu ZA MILION, která vyšla začátkem léta, a kterou nahrála za doprovodu rappera Elma.

DELA začala spolupracovat se skladatelem a producentem MadSkillem, který je známý spoluprací s českou a slovenskou hip-hopovou scénou už víc než deset let, během roku 2020. Nová skladba DŮVOD je její druhá ze tří v současné době připravovaných singlů z této dílny. Všechny songy jsou doplněny vizuálně poutavými hudebními videoklipy.

Zpěvačka ke své nové tvorbě říká: „Mým snem je předávat posluchačům své pocity a emoce skrze písně a videa a také to, aby v těchto audiovizuálních příbězích nacházeli inspiraci. Přála bych si, aby lidé v písních prostřednictvím rytmů, melodií a textů našli smysl a „Důvod(y)“ související nebo identifikující jejich vlastní příběhy.“

DELA pochází z Moravsko-slezského kraje z města Kopřivnice. Už od dětství byla hudba její vášní a ve svých 7 letech zpívala poprvé před publikem. První větší úspěchy a ocenění získala na pěveckých soutěžích a díky vyhrané rozhlasové soutěži Česko zpívá se jí otevřely dveře do hudebního světa.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *