Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Móda

Značka Vans uvede kolekci bot, oděvů a doplňků Spongebob v kalhotách

11 května, 2021

Značka Vans uvede kolekci bot, oděvů a doplňků Spongebob v kalhotách

Značka Vans spojila síly s kanálem Nickelodeon a 4. června uvede kolekci bot, oděvů a doplňků Spongebob v kalhotách. Ve stejný den představí newyorská návrhářka Sandy Liangová svoji základní kolekci jako módní interpretaci nejslavnějších postav SpongeBobova světa.
Mezi hlavní kousky kolekce Vans x Spongebob v kalhotách patří šachovnicový model Old Skool. Mezi šachovnicemi se schovávají Spongebob a jeho domácí mazlíček, hlemýžď Gary. Nechybí ani žlutý kožený pásek na boku a nápis „Off The Wall“ ve fontu, který odpovídá písmu oblíbeného seriálu.
Tričko s krátkým rukávem Imaginaaation připomíná třetí epizodu, kde Spongebob s Patrikem používají svou kreativitu ke hře s prázdnou krabicí. Tkané tričko Airbrush s dlouhým rukávem zase zdobí postavičky a kreslené prvky ze Zátiší bikin. Batikované tričko s kulatým výstřihem Jump Out znázorňuje Spongeboba, jak skáče radostí. Postavičky ze seriálu najdete i na rukávech mikiny s kapucí Best Buddies s upraveným grafickým motivem Vans „Off The Wall“.
4. června značka Vans dále představí spolupráci s módní návrhářkou Sandy Liangovou, která je už od dětství fanynkou slavného animovaného seriálu. Sandy založila stejnojmennou značku konfekčních oděvů, šperků a doplňků, která čerpá inspiraci v jejím životě v New Yorku, nostalgii a humoru. Nyní spojila síly se značkou Vans, aby představila základní kolekci, která reinterpretuje nejslavnější motivy z televizního seriálu. Grafické motivy malovala sama Sandy, čímž se pokusila o módní ztvárnění Spongeboba v kalhotách.

Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *