Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Tech

Poznejte dokonale své tělo s osobní váhou TrueLife FitScale W4 BT

19 dubna, 2022

Poznejte dokonale své tělo s osobní váhou TrueLife FitScale W4 BT

Staré osobní váze, která se krčí v koutku koupelny, můžeme dát sbohem. Neustálé stoupání na váhu nás pouze stresuje, přes to, že to jediné číslo toho vlastně mnoho nevypovídá. Ano, možná stouplo či kleslo, avšak tělo je složitý mechanismus, na který je potřeba se dívat komplexněji. V tom může pomoci inteligentní osobní váha TrueLife FitScale W4 BT.

TrueLife FitScale W4 BT vám o vašem tělu prozradí maximum. V mžiku se na LED displeji dozvíte nejen tělesnou hmotnost, ale také velmi důležité hodnoty, jakými jsou podíl vody a tělesného tuku. A tím to nekončí. K váze patří také mobilní aplikace. Spárování s ní probíhá pomocí Bluetooth a to velmi rychle a jednoduše.

V aplikaci získáte detailní rozbor svého těla díky 15 různým indexům od podkožního tuku přes kosterní svalstvo až po metabolický věk či index BMI. Aplikace je navíc kompletně v českém jazyce. Zároveň v aplikaci můžete sledovat vývoj těchto hodnot, uchovává totiž kompletní historii měření. Pokud se v nejrůznějších indexech neorientujete, pak je vám k dispozici sekce Health Report, kde jsou všechny hodnoty vysvětleny včetně doporučení ke stravě a cvičení.

TrueLife FitScale W4 BT si dokáže zapamatovat až 12 uživatelů. Váha je kompatibilní s Apple Health Kit, Google Fit a Fitbit, kam jednoduše odešlete svá data a dále s nimi pracujete tam, kde jste zvyklí. Při vážení se nemusíte omezovat jen na osoby, hravě si poradí i s věcmi nadměrných velikostí, což se určitě hodí třeba při balení kufrů na dovolenou. Umožňuje to funkce odpočtu, která odečte vaši hmotnost a vy se tak dozvíte hmotnost věci. Odchylka jakéhokoliv vážení je pouhých 0.1 kg. Tvrzené sklo unese až 180 kg.

Osobní váha TrueLife FitScale W4 BT je k dostání na https://eshop.truelife.eu/cs/ za 1290 Kč/ 49,99 EUR.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *