Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba

Marked As An Enemy vydali nový videosingl „Any Life In Me“

11 dubna, 2022

Marked As An Enemy vydali nový videosingl „Any Life In Me“

Čtyřčlenná metalcore kapela Marked As An Enemy z Českých Budějovic vydala nový videoklip „Any Life In Me“ – už třetí videosingl z chystaného dlouhohrajícího alba.

Na albu makáme od minulého roku a moc nás těší, že teď vydáváme právě ’ALIM’. Milujeme jeho vibe moderního metalcore a tématicky i vlastní text. Tenhle song je pro nás moc důležitý, obzvláště v těhlech dobách, kdy má spousta lidí problém chápat, co se vlastně všechno děje, kam patří a kdo vlastně on sám je. Je to určitá nejistota kolem lidské toxicity. Zejména zneužívání dobrých úmyslů člověka, které se převrací ve zlo ve světě a ve zlo na našem psychickém zdraví. Proto věřím, že je nás spousta, kteří zápasíme s tím samým, s neustálými sebedestruktivními myšlenkami. A je na nás, abychom se postavili proti těmto nátlakům a nenechali se krmit nedostatkem statečnosti (“fed on my lack of bravery” z textu písně). Všichni jsme silnější, než si myslíme, i když to tak možná někdy necítíme. A já jsem moc rád, že nejen já ale i mé okolí v tomto roste statečně,“ říká zpěvák Radek.

MAAE pokračuje v pracích na debutové dlouhohrající desce s Damiánem Kučerou (Skywalker) a její vydání plánuje na podzim 2022. Damián je prostě genius. Pokaždé je to skvělý s ním pracovat. Inovace, které přináší do tvorby naší hudby, jsou skvělým odrazem našeho vkusu a směru, kterým se chceme vydávat a pomáhá nám růst nejen v tvorbě písní ale i v posouváním vlastních hráčských hranic každého z nás. To nás moc baví. Nemluvě o množství kávy, které jsme schopni vypít pokaždé, kdy ve studiu jsme,“ dodává baskytarista Francesco.

Videoklip režírovala sama kapela s Tomem Tejklem po boku, který klip točil a postprodukoval. „Spolupráce s Tomem je vždy bezproblémová a velmi zábavná. Je plný skvělých nápadů, které do videa sám implementoval. To vždycky potěší,“ komentuje bubeník Petr.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *