Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Párty Reporty

Nasajte s námi atmosféru Slavností Břeclav díky fotoreportu!

15 června, 2022

Nasajte s námi atmosféru Slavností Břeclav díky fotoreportu!

Festival Slavnosti Břeclav se stal již stálicí, která nesmí chybět na našem letním programu. Nabídl pořádnou nálož muziky, dobrého jídla i nápojů. Počasí bylo objednáno a po deštivém týdnu vyšlo sluníčko. Zájem byl opravdu velký a poprvé ve své historii Slavnosti hlásily „VYPRODÁNO!“

Slavnosti Břeclav v pátek odstartovala slovenská klasika No Name, kterou poté vystřídal na druhém pódiu písničkář Pokáč. Díky dvěma pódiím plynul program plynule bez pauz a čekání. Nejdelší koncert a srdce všech fanoušků si pro sebe ukradl Jarek Nohavica, se kterým zpíval celý areál. King Shaolin, Rybičky 48 i Circus Problem předvedli skvělou show.

Na druhý den se brány festivalu otevřeli již v poledne s kapelou Irnis. Následovala show Tomáše Kluse, který na místě složil písně o návštěvnících a bez ostychu skočil do lidí. Pokračovali Sanchez Amsterdam a Wohnout. Namísto kapely Polemic, která se nemohla zúčastnit ze zdravotních důvodů, vystoupila kapela Medial Banana, kteří přinesli pozitivní reggae vibe. Dále již program pokračoval podle plánu. Trautenberk, Cocotte Minute, Tři Sestry, Kali, Horkýže Slíže a celý festival zakončila kapela Denoi.

Slavnosti Břeclav jsme si užili stejně jako každý rok a odnášíme si z něj nejen hudební zážitky, ale také letní opálení a spokojené žaludky.

Měli bychom ovšem přeci jen malou poznámku k pátečnímu příjezdu. Většina návštěvníků se rozhodla přijet mezi 16-17 hodinou, což se dalo očekávat. Bohužel, tvořili se velmi dlouhé fronty jak na páskování, tak následně na dobíjení čipů. Průchod těmito dvěma stanovišti zabral více než hodinu. Doufáme, že v příštím roce bude tento aspekt řešen lépe. Protože se těšíme na příští ročník již nyní. 🍻


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *