Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Cinema

První videoupoutávka na Beetlejuice Beetlejuice s Jenna Ortega je tu

24 května, 2024

První videoupoutávka na Beetlejuice Beetlejuice s Jenna Ortega je tu

Jestli je nějaký film, na který se letos těším, a u kterého už nyní vím, že půjdu na premiéru, bude to bezpochyby druhé pokračování kultovního snímku z roku 1988 od Tima Burtona Beetlejuice Beetlejuice.

Nyní vystřelil Warner Bros. picture, který film produkuje, první videoupoutávku, která se hned od prvních hodin těší obrovskému zájmu a která dává tušit, že dvojka bude stát za to. Premiéra filmu je zatím stanovena na 6. září 2024. Hlavní roli padoucha Beetlejuice by si opět měl zahrát Michael Keaton a ve snímku by se měla objevit také další hvězda z jedničky a to Winona Ryder.

V roli její dcery by to pak měla být představitelka Wednesday (Jenna Ortega) ze stejnojmenného seriálu Tima Burtona. V jednom z nedávných rozhovorů prozradil představitel hlavní mužské role Michael Keaton, že ve filmu budou použité klasické fyzické speciální efekty, nikoli virtuální počítačové, což by mohlo očekávanému snímku přidat zvláštní přidanou hodnotu, jako tomu bylo u kultovní jedničky. Na tohle se moc těšíme.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *