Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Párty

Festival Pop Messe přidává nová jména! Do Brna dorazí Spiritualized, Tommy Cash, Kokoko!, Mareux, Gilla Band, Kode9, Berlin Manson, Kalle a mnoho dalších

5 května, 2023

Festival Pop Messe přidává nová jména! Do Brna dorazí Spiritualized, Tommy Cash, Kokoko!, Mareux, Gilla Band, Kode9, Berlin Manson, Kalle a mnoho dalších

Festival Pop Messe rozšiřuje line-up pro rok 2023. Na třetí ročník brněnského festivalu zavítají 28. a 29. července interpreti jako Spiritualized, Gilla Band, Tommy Cash, Kokoko!, Clark, Mareux, Kode9, Tim Reaper, Fvck Kvlt, Berlin Manson, Kalle a mnoho dalších. Tito umělci v kombinaci s již dříve zveřejněnými jmény slibují nezapomenutelný víkend plný hudby a zábavy. Pop Messe zároveň pouští do prodeje jednodenní vstupenky a zveřejňuje možnosti ubytování.

„Jsme nadšení, že máme pro letošní ročník opět žánrově pestrý a bohatý line-up a že můžeme náš stávající program obohatit o další umělce. … Pop Messe 2023 bude nabité skvělou hudbou napříč žánry. Na své si přijdou příznivci elektra, stejně jako kytarové hudby nebo hip hopu,” říká dramaturg festivalu Tomáš Kelar a dodává: „Jednou z důležitých věcí, které Pop Messe odlišují, je naše snaha představit širokou škálu hudebních stylů a žánrů. Věříme, že hudba má sílu spojovat a těšíme se, jaká spojení, zážitky a přátelství vzniknou letos.”

Kromě oznámení nových jmen zahajuje Pop Messe prodej jednodenních vstupenek. „Pro ty, kdo nemají čas být na festivalu oba dva dny, máme připraveny jednodenní vstupenky. Je pro nás důležité, aby festivalovou atmosféru mohl zažít každý, kdo po tom touží a doufáme, že díky téhle nové možnosti bude Pop Messe pro mnohé dostupnější,” dodává Kelar. Stejně jako loni mají návštěvníci dvoudenní akce pod otevřeným nebem možnost využít pohodlné a cenově dostupné ubytování na kolejích Mendelovy univerzity v Brně. Koleje leží v blízkosti festivalového areálu a bude k nim zajištěna kyvadlová doprava. Dalším bonusem k zakoupené jednodenní či dvoudenní vstupence je 30% sleva na koupaliště v brněnských Zábrdovicích.

Pop Messe letos pokračuje také v úspěšné spolupráci s Lesy města Brna a za každou zakoupenou vstupenku zasadí strom. Každý návštěvník tak svou účastí přispívá k obnově přírody a výsadbě lesa. Festival Pop Messe, který žánrově posouvá obecně vžitý pojem „pop“, se uskuteční v okolí bývalého stadionu Za Lužánkami a v přiléhajících prostorách Bobycentra. Kromě nově oznámených umělců na něj zavítají také již dříve oznámené hvězdy jako Young Fathers, Hudson Mohawke, Max Cooper, Lankum, Panda Bear and Sonic Boom, Annet X, Ventolin a mnoho dalších. Dvoudenní i jednodenní vstupenky lze koupit na popmesse.cz.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *