Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Móda

Nostalgická NBA kolekce CONVERSE X CHINATOWN MARKET

18 března, 2021

Nostalgická NBA kolekce CONVERSE X CHINATOWN MARKET

Nostalgická NBA kolekce bez jakýchkoliv servítek přenáší křiklavý design kožených bund Three-peat Jeffa Hamiltona na ikonické Converse Chuck 70 a Pro Leather.

 

To nejlepší, co minulost nabízí v novém a dříve nepředstavitelném provedení, to je poznávacím znamením kultovního streetwearového brandu Chinatown Market. V nostalgické NBA kolekci vzdávající hold legendám basketbalové kultury se pozornost upíná k původním basketbalovým Converse, které se stávají plátnem pro vzkříšení jedinečného designu kožených bund Jeffa Hamiltona vytvořených pro ‘98 Bulls a ‘02 Lakers.

 

Ve své době se bundy staly středem pozornosti a bylo téměř nemožné je přehlédnout, zejména díky jejich oversized grafikám a kontrastní barevné paletě. Kdokoliv, kdo bundu vlastnil, se cítil být součástí vítězného týmu. Tato kolekce má lidem připomenout, jaké je to být šampion, a to skrze legendární modely Chuck 70 a Pro Leather Hi.

 

Model Pro Leather Hi zobrazuje panoramata měst legendárních týmů, LA a Chicago. Ty jsou doplněné o křiklavé grafiky a výšivky v typických barvách ‘98 Chicago Bulls a ‘02 Lakers. Model Chuck 70 na sobě vedle panoramat nese ročníky, během kterých si dynastie připsaly vítězné body.

 


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *