Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Párty

DENIS SULTA (UK) míří do výšin, ale také do ROXY!

28 srpna, 2021

DENIS SULTA (UK) míří do výšin, ale také do ROXY!

Denis Sulta míří do výšin – a do stejných výšin pak zvedá ruce lidem po celé planetě. Za úspěchem tohoto osmadvacetiletého skotského DJe stojí kromě jeho extrovertní povahy také jeho osobitý zvuk, plný disca, housu a občasně i trancu. Na konci roku 2019 ho DJ Mag dokonce vyhlásil jako nejlepšího briitského DJe! Dlouhodobě si udržuje pověst respektovaného profesionála, který ale zároveň vypouští páru při svých shows – ať už zpěvem, nebo horlivým sdílením vodky s publikem.

Jeho česká premiéra bude k mání začátkem prosince v ROXY! Sultova kariéra začala v domácím Glasgow, v klubu Sub Club, který se pro něj stal odrazovým můstkem. V závěsu za Sub Clubem přišly primetime sety na Sonaru, Parklife festivalu, nebo ve Spacu na Ibize.

Denis není žádný garážový hráč, jeho energické a performativní sety od začátku patří do hal a na velké festivaly, kde má dostatek prostoru na to se vyřádit. Buďte připraveni na živý a barvitý set, který vás zaručeně nenechá jen tak stát. V prosinci prvně v Čechách a to rovnou v 3 hodinovém setu.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *