Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba

ANNABELLE vydává singl CHARM a tančí u aktivní sopky. Klip z Tenerife skrývá zajímavý příběh

28 srpna, 2021

ANNABELLE vydává singl CHARM a tančí u aktivní sopky. Klip z Tenerife skrývá zajímavý příběh

Osobitá zpěvačka a rapperka ANNABELLE má na kontě už takové úspěšné singly jako Medicine, Black Hole nebo DADAE, které si našly své místo i v rádiovém éteru. Teď o sobě dává znovu vědět chytlavým trackem CHARM, který je, jak říká sama zpěvačka, o šarmu kluka, kvůli kterému holka zanedbává povinnosti. „Byl to tak trochu můj případ,“ přibližuje píseň třiadvacetiletá interpretka z Prahy.  

„Měla jsem toho strašně moc, nestíhala a můj kluk mi tehdy pořád volal a plánoval nám dny a večery a já ho prostě nemohla odmítnout. Byla jsem za to na sebe naštvaná a nechápala jsem čím to je, ale maybe it’s your charm‚,“ doplnila význam singlu ANNABELLECelá píseň vznikala vcelku spontánně a spolupracovala na ní spousta zajímavých jmen jako Ninski nebo Jordan Round. „Ninski je Rakušan s chorvatskými kořeny, skvělej týpek a velkej pracant. Dohodli jsme si online session, protože byl covid. Nemůžu se dočkat až budu moct volně jezdit za svejma muzikantskejma kámošema, jak se mi bude chtít,“ posteskla si zpěvačka. „Ninski v tý době už začal pravidelně spolupracovat s Jordanem, britským muzikantem a songwriterem, takže ho chtěl na naší session mít. A bylo to dobře, protože Jordan je neuvěřitelnej instrumentalista, hraje nádherně jak na klavír, tak na kytaru. Vokál je dokonce nahranej na můj domácí mikrofon a jsem vděčná Dobrinovi Mitchevovi, Janu Magdevskimu a Studiu Sterling Sound v US za dotažení zvuku k mý spokojenosti,“ dodala.

Jednoduchý ale neméně působivý videoklip se natáčel na Tenerife pod aktivní sopkou El Teide. Stejně jako v případě nahrávky, i tady šlo o spontánní akci, když se zpěvačka rozhodla natočit klip i přes to, že na Kanárských ostrovech byla na dovolené. „Měla jsem černý svědomí, že bych měla doma natáčet klip. V tom mě napadlo – proč nevyužít ten krásnej ostrov, na kterým se právě nacházím?“ říká ANNABELLE s tím, že největším problémem pro ni bylo sehnat štáb. Zpracování vizuálu se nakonec ujal Josu Ortega. Na instagramu jsem se ve story ptala lidí, jestli náhodou někoho na Kanárech neznaj a kámošky kluk měl na Lanzarote kámošku, která měla kámoše, kterej točí,“ dodala se smíchem zpěvačka.

Úsměvné bylo i samotné natáčení. Na začátku klipu si totiž ANNABELLE vezme červenou pilulku znázorňující zamilovanost a poblázněnost, kterou měla na konci symbolicky vyplivnout. Ale ne vždy jde vše podle plánu. „Jak jsme natáčeli při západu a východu slunce, tak jsme měli to správný světlo jen pár minut a neměli jsme moc pokusů. No a když jsem se dívala na jeden záběr mě, jak vykašlávám ten bonbon, tak to bylo něco tak odpudivýho. Necvičila jsem to před zrcadlem a rozhodla jsem se do toho před kamerou dát prostě všechno, ale úplně jsem nedomyslela estetiku, a tak se tento finální záběr do klipu nedostal,“ uzavírá s úsměvem zpěvačka. 


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *