Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba

Dcera Willa Smithe Willow dosáhla na Spotify se svým hitem Wait a Minute! 1 miliardu poslechů

1 ledna, 2024

Dcera Willa Smithe Willow dosáhla na Spotify se svým hitem Wait a Minute! 1 miliardu poslechů

Třiadvacetiletá talentovaná americká zpěvačka Willow Smith rozhodně není povoláním dcera, ač její otec slavný herec Will Smith jí určitě dopřál dobré zázemí.

Svou slávu si vydobyla sama a to už v pouhých deseti letech, kdy se její popová píseň Whip My Hair, stala obrovským hitem. Později, v době dospívání, svého komerčního startu nejspíše zalitovala a proto její další tvorba byla přesným opakem komerčního popu.

Debutová deska Ardipithecus z roku 2015 se dá popsat spíše jako Neo soul až ambientní Indie rock. A právě na této desce, kterou Willow natočila v pouhých 15 letech, se objevil také song Wait a Minute!, který se okamžitě stal obrovským hitem.

Hold on, wait a minuteFeel my heart’s intention, ohHold on, wait a minuteI left my consciousness in the sixth dimensionLeft my soul in his vision

Jenom na youtube má píseň v audio verzi více než čtvrt miliardy zhlédnutí, verze s lyrics pak dalších 117 milionů zhlédnutí a na Spotify právě dosáhla ještě většího milníku. Tam totiž právě dosáhla neuvěřitelného čísla 1 miliarda poslechů. Gratulujeme.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *