Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Lifestyle Móda

Dbejte o sebe i v karanténě a dopřejte si luxusní pánský krém na ruce s desinfekčním účinkem

14 března, 2021

Dbejte o sebe i v karanténě a dopřejte si luxusní pánský krém na ruce s desinfekčním účinkem

BELOVED představuje inovativní novinku – MANI dezinfekční krém na ruce. Produkt je výsledkem rozsáhlého výzkumu a vývoje, díky kterému vznikl vysoce kvalitní hydratační krém s účinnou bezalkoholovou dezinfekční složkou v jednom. Unikátní novinka tak plně koresponduje s potřebami dnešní doby. Přírodní receptura efektivně ničí viry a bakterie, a přitom zanechává ruce hedvábně jemné.

 

O MANI

MANI vzdává hold našim rukám. Jsou to ruce, kterými pracujeme, komunikujeme, vyjadřujeme pocity či rozdáváme lásku. Nejen proto jim holandská značka MANI věnuje extra péči a ochranu. Revoluční novinka je výsledkem pečlivého výzkumu a vývoje. Unikátní kombinace vysoce hydratačního krému s dezinfekcí bez alkoholu je reakcí na potřeby dnešní doby.

Čisté ruce dodávají pocit bezpečí a jistoty. Jejich častá dezinfekce se stala každodenní potřebou. Avšak většina dezinfekčních prostředků obsahuje alkohol a jejich opakované používání neblaze ovlivňuje pH pleti. Výsledkem je namáhaná, suchá a poničená pokožka. MANI krém ruce nejenže dezinfikuje, ale zároveň vyživuje. Složení obsahuje pečlivě vybrané přírodní složky, jako je avokádový nebo třezalkový olej, bylinné výtažky či minerály a vitamíny A, C a E. Tato účinná kombinace zaručuje, že namáhané ruce zůstávají po celém dni plně hydratované. Každodenní používání zpříjemní i hypoalergenní parfemace produktu.

 

 

MANI PEČUJE

MANI je vegan, organic a cruelty free.

MANI je udržitelné. Veškeré obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného kartonu, s FSC certifikací.

MANI následuje zero waste principy. Každé balení zahrnuje MANI pozlacený „klíč“, díky kterému lze produkt jednoduše celý spotřebovat.

 

 

POUŽITÍ MANI

Pro nejlepší výsledky aplikujete MANI krém na ruce v tandemu s jemnou masáží na podporu mikrocirkulace.

MANI krém je kosmetickým produktem doplňujícím každodenní hygienu a péči o sebe.

 

CENA

krém na ruce MANI 50ml – 790 Kč / krém na ruce MANI 75ml – 1090 Kč

 

 

O BELOVED

 

MANI přináší BELOVED SHOP.

E-shop a kamenná prodejna v Praze s kurátorským výběrem výjimečných a zodpovědně vyrobených produktů pro péči o sebe a své bližní.

 

Převážně organické portfolio představuje širokou škálu produktů vyznávajících holistický přístup ke zdraví a kráse těla i duše a reflektuje poslední světové trendy a poznatky. Zahrnuje vyhlášené mezinárodní značky jako Aesop, Agent Nateur, Soleil Toujour, Lixirskin, Haeckels, Rahua, Manasi(7), Raaw a další.

 

B E L O V E D ~ M I L O V A N Á

 

MILUJEME VŠE ORGANICKÉ. VŠE ČISTÉ. MILUJEME PŘÍBĚHY A LIDI, ZA NIMIŽ TY PŘÍBĚHY STOJÍ. MILUJEME PŘÍRODU. MILUJEME SEBE A SVÉ BLIŽNÍ. TO JE NAŠE MOTTO. TOTO NÁS POPOHÁNÍ A INSPIRUJE.

TO JE BELOVED.

 

Více o našem obchodu na webových stránkách:

www.belovedshop.cz

 

Sledujte BELOVED novinky – IG & FB

 


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *