Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Lifestyle Móda

CONVERSE A MARTINE ALI PŘEDSTAVUJÍ DRUHÝ SPOLEČNÝ MODEL, KTERÝ VRACÍ DO HRY CHUCK 70 XX-HI

11 dubna, 2024

CONVERSE A MARTINE ALI PŘEDSTAVUJÍ DRUHÝ SPOLEČNÝ MODEL, KTERÝ VRACÍ DO HRY CHUCK 70 XX-HI

Výhodou značky Converse je bohatý archivní arzenál, který nabízí mnoho inspirace pro nové pojetí a interpretace už známých modelů. Nejinak je tomu i v případě druhé spolupráce značky se šperkařkou Martine Ali. Tentokrát vdechli společně život Chuck 70 XXHi, což je velmi oblíbená silueta z roku 2006.

Spodní základ boty tvoří nesmrtelný model Chuck 70, který přechází do vrchní části končící až pod koleny. Tady se už plně projevuje styl Martine Ali, který se odráží v podobě sedmi popruhů a spon. Ty evokují prvky, které definovaly módu v nultých letech včetně šněrování a dlouhého zipu.

Tkaničky umožňují upravit šířku siluety, zatímco zip po celé délce zadní části zajišťuje snadné obouvání. Pro tvorbu Martine Ali je charakteristická možnost reinterpretace a upravování si šperků a oblečení podle osobních preferencí. To splňuje i Chuck 70 XXHi – každý si botu může předělat podle sebe a dát průchod své náladě i potřebám.

Džínový vršek si můžete přepnout, utáhnout, povolit, přidat vlastní řetízky… možností je opravdu hodně. Součástí spolupráce je i kapsulová kolekce – bunda, sukně, mikina a tričko – která také vychází z osobního stylu designérky a je také vytvořená s ohledem na možnost přizpůsobení se nositeli.

Bunda je inspirována svářečskými oděvy a disponuje mechanismy na přichycení, které přemění krátkou bundu na plnohodnotný ochranný oděv. Kontrastní švy a skládací kapuce, která se sklopí do límce, nabízí ještě více možností stylingu. Sukně se skládá ze dvou panelů vyrobených z utilitárních látek, což umožňuje nosit ji buď jako mini nebo maxi sukni.

Limitované kolekce najdete na českém webu v odkazu.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *