Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba Párty

Boys Noize vydává album a oznamuje nový termín své show v Praze

28 září, 2021

Boys Noize vydává album a oznamuje nový termín své show v Praze

Berlínský producent Boys Noize (Alex Ridha) se do hudební scény infiltroval již ve svých patnácti letech a od té doby neztrácí čas. Jako etablovanému kouzelníkovi na pomezí housu a techna se mu dostalo poct od mnoha autorit. Rolling Stone ho zařadil mezi „Top 10 DJ’s Who Rule The World“ a Beatport ho označil za „Best Electronic Act“ dokonce tři roky v řadě.

Boys Noize své otisky nechává na více scénách najednou – jeden večer ovládá Berghain, druhý Coachellu. Tuto fascinaci dualitou podtrhuje čerstvé album „+/-„, které se dle jeho vlastních slov potápí do polarity hudebních stylů a světů, mezi kterými se sám nachází. Fanoušci si s Alexem mohou projít hranici těchto světů už 21. května v ROXY!

Pro české publikum není nováčkem. Jeho tvorba ale stojí za připomenutí od remixů pro Depeche Mode a Davida Lynche přes spolupráci s ASAP Rockym až po titulní skladbu soundtracku filmu Snowden. Fanoušky módy pak potěší netradiční spolupráce na EP Orvnge s ikonou současného návrhářství Virgil Ablohem. 21. května si tak v ROXY možná přijde na své nejen ucho, ale i oko!


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *