Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba

Attila se v březnu vrací do Prahy, aby opět zatopila pod kotlem v MeetFactory

21 listopadu, 2022

Attila se v březnu vrací do Prahy, aby opět zatopila pod kotlem v MeetFactory

Nespoutaná metalcorová partička kolem výrazného frontmana Chrise Fronzaka aka Fronzilly se vrací na místo činu. Po čtyřech letech se mohou fanoušci opět v MeetFactory potkat na neuvěřitelně silném mejdanu s Attilou, kde nebudou chybět moshpity a breakdowny. Show proběhne 15. března 2023 v rámci série Rock for People Concerts a kapela s sebou přiveze hned čtyři hosty včetně oblíbených Our Hollow, Our Home. Pro ty, kteří Attilu ještě neznají – velmi energicky kombinuje moderní deathcore s klasickými numetalovými a crossoverovými prvky. Ironie, sarkasmus a nevhodné vtipy, to vše je denním chlebem těchto kluků z Atlanty. Předprodej vstupenek byl spuštěn v pondělí 7. listopadu v 11 hodin v síti GoOut.

Attila vznikla v Atlantě v roce 2005 a vydala se na misi vrátit na metalovou scénu zábavu. Na každém kroku museli pracovat s nepřízní osudu, ale rychle si dokázali získat pozornost celé země svou výbušnou energií na pódiu. S každým vydaným albem kapela čím dál pevněji svírá hrdlo metalcore smetánky a stává se tak absolutním monstrem nejen ve světě heavy music.

Poté, co Attila v průběhu let viděla přicházet a odcházet spoustu kapel, pokračovala v prosazování se nahoru a stala se celosvětovou senzací. Kluci mají na kontě již 9 studiových desek, poslední Closure vyšla v červnu minulého roku. Tahle partička je nezastavitelná a večírky v její režii jsou zárukou skvělé show.

ATTILA (US) + Our Hollow, Our Home (UK) + Traitors (US) + Ghost Iris (DK) + Stain The Canvas (IT)

https://www.facebook.com/events/633950858272750


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *