Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Reporty

Kam vzít svou drahou polovičkou na Valentýna? Co takhle zkusit Waf-Waf?

Únor 12, 2020

Kam vzít svou drahou polovičkou na Valentýna? Co takhle zkusit Waf-Waf?

Každým rokem 14. 2. slaví svátek všichni zamilovaní. Čím ale svou drahou polovičku překvapit? Máme pro vás tip. Waf-Waf spojil své síly s mladým talentovaným kuchařem Janem Vorelem ze soutěže MasterChef Česko. Společně vytvořili jedinečnou valentýnskou nabídku, která zahrnuje vafle, lívance a nápoj. Vyzkoušet ji můžete od 7.2.2020 do 29.2.2020.  

„Byla to pro mě výzva spolupracovat s konceptem, jakým je Waf-Waf a vytvořit menu, které by vystihlo atmosféru svátku všech zamilovaných a zároveň jedinečnost podniku. Nebál jsem se trochu zaexperimentovat a použít netradiční kombinaci chutí, a myslím, že se to vyplatilo,“  říká mladý kuchař Jan Vorel.

Jistě oceníte také typický hravý růžovo-tyrkysový interiér, který sváteční atmosféru ještě podtrhne. Navíc pobočky Waf-Waf se nachází hned na 4 místech, a to konkrétně v OC palladium, na Letné v ulici Milady Horákové, v centru I. P. Pavlova a také v brněnské provozovně OC Špalíček. Pokud si vaše láska ze speciální edice nevybere, může si navrhnout svou vlastní vafli přesně podle svého gusta a vybrat si z více než 50 přísad a zdobení pro ideální kombinaci. Fantazii a dobré chuti se meze nekladou!

My jsme neváhali a také jsme se zašli do Waf-Wafu podívat. Ochutnali jsme několik položek z nabídky a musíme uznat, že stojí za návštěvu. Je zde opravdu široký výběr sladkého, ale také slaného jídla a k tomu řada různých nápojů. Valentýnská vafle se pyšní velmi jemnou souhrou chutí. Není příliš sladká, ale naopak velmi jemná a nadýchaná. Rozhodně jsme z ní měli také vizuální zážitek. Ale doporučujeme, ať se o tom přesvědčíte sami. 

 


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *