Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Móda

Jedinečné kousky VANS pro charitativní sbírku na počest šachovnicového dne

Listopad 13, 2019

Jedinečné kousky VANS pro charitativní sbírku na počest šachovnicového dne

Vans slaví Šachovnicový den (na sítích pod vlastním hashtagem #VansCheckerboardDay) uspořádáním charitativní aukce Global Ambassador Charity Auction ve spolupráci s eBay for Charity, v rámci které uvede kolekci obuvi a batohů navržených pro kreativní sebevyjádření. Od 11. do 21. listopadu mohou fanoušci Vans navštívit stránku eBay.com/vanscheckerboardday a přidat vlastní nabídku v aukci oblíbených položek. Výtěžek poputuje organizaci Imagination.org na podporu jejich poslání podněcovat a financovat kreativitu mladých lidí po celém světě.

Charitativní aukce nabídne tenisky modelu Vans Classic Slip-On a batoh Old Skool III v jedinečných designech od oslovených osobností, mezi něž patří Christian Hosoi, Geoff McFetridge, Kim Jaekyung, Brighton Zeuner, Laurie Vincent, dvorní člen Vans týmu Steve Van Doren a další, a jsou odzrcadlením důležitosti kreativity v jejich vlastním životě.

„Jen málo značek vybízí sportovce, aby se odpoutali od norem a byli kreativní ve svém vlastním projevu,“ pronesl dvorní skateboardista Vans Brighton Zeuner, olympijská naděje a mistr světa z Vans Park Series. „Má Vansí rodina dobře ví o mé vášni pro módu a nadšení z možnosti projevovat se skrze vlastní styl, ať už jsem na skateboardu, i mimo něj. Takže tato příležitost navrhnout vlastní design a pomoci tak druhým projevit se po svém byla nabídkou, kterou jsem nemohl odmítnout.“

Program eBay for Charity dává členům eBay komunity možnost, jak se vzájemně propojit a podpořit své oblíbené charitativní organizace v USA i v zahraničí. Pokaždé, když kterýkoliv uživatel koupí nebo prodá zboží na eBay, má možnost zároveň přispět na správnou věc a dopomoci tak konkrétním organizacím k financování jejich vytýčených cílů. S více než 183 miliony aktivních kupujících po celém světě a více než 66 000 přihlášenými charitami sdružuje eBay jednu z největších a nejaktivnějších dobročinných komunit na světě. Od roku 2003 pomohla eBay komunita vybrat již téměř 912 milionů dolarů na dobročinné účely. 

Posláním neziskové organizace Imagination.org, pod záštitou nadace Two Bit Circus Foundation, je vyhledávat, podporovat a financovat kreativitu a podnikavost u mládeže po celém světě, s cílem vychovat novou generaci inovátorů a aktivních řešitelů globálních problémů, kteří mají k dispozici prostředky potřebné k vybudování světa, jaký si vysnili. Cílem organizace Imagination.org je vytvoření prostoru, který podněcuje tvořivost u dětí a celých komunit skrze kreativní hru v rámci vzdělávacích institucí Imagination Chapters, které postupně vyrůstají po celém světě.

Představte si svět, ve kterém jsou kreativita a podnikavost základními sociálními hodnotami, podporovanými ve školách, domovech i komunitách po celém světě. Svět, ve kterém jsou všechny děti vedeny ke kreativnímu myšlení a proaktivitě a jsou povzbuzovány k tomu, aby své nejlepší nápady reálně uskutečnily. Nadace Two Bit Circus Foundation, ve snaze o maximální sociální dopad, si klade za cíl vychovávat příští generaci vynálezců, rozvíjet environmentální odpovědnost a podněcovat zapojení komunit tím, že poskytuje školám a mládeži všechny prostředky ke vzdělávání v celém spektru oborů, jakož i moderní pracovní nástroje a upcyklované materiály.

 

 


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *