Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Reporty

Slavnosti břeclavského piva opět nezklamaly!

Červen 13, 2019

Slavnosti břeclavského piva opět nezklamaly!

Již počtvrté jsme se s naší redakcí podívali na Slavnosti břeclavského piva. Od doby, co je navštěvujeme, ušli dlouhou cestu a přišli se spoustou inovací, kterých si velmi ceníme. Dostatek místa na sezení, opravdu velký výběr piva a jídla. Také skvělá organizace harmonogramu. Narozdíl od jiných festivalů, zde máte možnost opravdu vidět všechny interprety, na které vás festival naláká. Stage se střídají v pravidelném intervalu a nabízí dostatek prostoru pro přechod z místa na místo. Zároveň se ovšem nečeká příliš dlouho. Za nás naprosto ideální řešení, vzhledem ke kapacitě festivalu.

Čeho si velmi ceníme, jsou ekologické zájmy festivalu. Vratné plastové kelímky zde již fungují a rozhodně přinesli čistější areál. Bohužel některé ze stánků nadále nabízí nápoje v plastových pohárech, hlavně pokud se jednalo o míchané drinky. Stejně tak jídlo je servírováno v plastových či papírových obalech. To je za nás škoda, protože tím vznikala na place klasická spousta odpadu. To samozřejmě není chyba festivalu, ale toho, že jsou někteří návštěvníci silně nevychovaní. Košů byl všude dostatek. Přes to bohužel – neviděli jsme nikoho, kdo by odpad přímo během programu sbíral. Líbila se nám iniciativa jiného festivalu, který zapojil přímo účastníky do úklidu. Za určitý počet kusů odpadu, který nasbírají po place, festival rozdával dárkové předměty. 

Co se týká samotné hudební produkce, vše proběhlo hladce a na čas. My se už nyní těšíme na další ročník a jsme zvědaví, co nabídne. Pokud jste se těchto slavností ještě nezúčastnili, určitě doporučujeme. Nabízejí příjemnou atmosféru, kterou větší festivali nenabídnout. No a milovníci piva nemají nad čím váhat. 

Užijte si slíbený fotoreport z akce!

 

Děkujeme a těšíme se zase příští rok!


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *