Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Párty

Průvod, tramvaj a oficiální afterparty. Doprovodné akce, které dotvářejí Majáles Ostrava

Květen 8, 2019

Průvod, tramvaj a oficiální afterparty. Doprovodné akce, které dotvářejí Majáles Ostrava

MAJÁLESOVÝ PRŮVOD

Letošní téma Majálesového průvodu jde ruku v ruce s novou grafikou. Ta je totiž zelenější, hravější a květnatější. Z toho důvodu se účastníci mohou těšit na téma Džungle. Jedinečný průvod započne v 12:30 (17. 5.) na Husově sadu. Poté se potáhne přes Masarykovo náměstí, Černou louku a přes lávku dojde do areálu Slezkoostravského hradu. Na každé zastávce čeká účastníky průvodu nějaké překvapení nebo soutěž.

Nejenže je pro účastníky s maskou vstup na Majáles Ostrava zdarma, ale navíc mohou soutěžit v kategorii nejlepší maska o ceny, jako je například nový foťák nebo tiskárna.

Více informací na události zde 

MAJÁLESOVÁ TRAMVAJ

Zpívající a veselá Majálesová tramvaj vyjede ze zastávky Rektorát VŠB ve dvou časech, a to 15:00 a 17:00 (17. 5.). Postupně zastaví na Telekomunikační škola – Svinov Mosty – Mariánské náměstí – Dům Energetiky – Krajský úřad – Náměstí republiky – Karolina – U Hradu. I tento rok bude v tramvaji živá hudba. Celou akci finančně podpořila Ostravská univerzita.

Více informací na události zde

MAJÁLESOVÁ AFTERPARTY

Jediná a oficiální Majálesová afterparty se uskuteční v den Majálesu, a to již od 20:00 do soboty 06:00. Můžete se těšit na několik stylů. Zazní Drum and Bass, Techno, Reagge aj. Účastníci to nebudou mít z Majálesu Ostrava daleko, afteparty se totiž uskuteční hned za lávkou v klubu Marley. Pro účastníky Majálesu bude vstup za pouhých 50 Kč.

LÍSTKY

Lístky mohou zájemci kupovat online na adrese http://www.majalesostrava.cz/vstupenky/ nebo v kamenných prodejnách po celé Ostravě. Majálesové lístky se dají sehnat ve sbírkách Moment či v kavárnách CøKafe centrum i pobočka v Porubě a na všech pobočkách OIS. Vstupenky lze zakoupit také u našeho generálního partnera. Pro rok 2019 se jim stal Colliery CrossFit Ostrava. Až do 14. května koupí zájemci lístky za 250 Kč. Na místě bude stát lístek 299 Kč.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *