Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Tech

Burza a výstava historických vozidel Motortechna již brzy na brněnském Výstavišti

Březen 11, 2020

Burza a výstava historických vozidel Motortechna již brzy na brněnském Výstavišti

Již tradičně se dvakrát ročně do pavilonu Z a jeho přilehlého okolí na Výstaviště Brno sjedou nadšenci a obdivovatelé starých aut a motocyklů z celé Evropy. V dubnu a říjnu se zde totiž koná TRADIČNÍ MOTORTECHNA – burza a výstava historických vozidel, součástek, náhradních dílů, dokumentace a mnohého dalšího. Nejbližší burza se koná 18.4. 2020. Vstup 9. branou do pavilonu Z. Vstupné 160 kč, děti do 15 let zdarma. 

Akce se koná již od poloviny 80. let minulého století. Od té doby se však postupně značně rozrostla a také změnila místa svého konání. Na BVV Motortechna působí od roku 2003. Dnes se počet návštěvníků počítá už na tisíce.

Sortiment nabídky je sice převážně zaměřen na auto-moto veterány, ale najdete tu i mnoho dalšího. Představí se vám renovátorské firmy, prohlédnete si mobilní muzeum kočárků, hraček a dětských vozítek. Seženete zde různé sběratelské kousky, militárie, dobové oblečení. Vaše žaludky a chuťové pohárky také nezůstanou zkrátka. Vystaveno bývá kolem 60 krásných aut a 40 motocyklů.

Více info na www.motortechna.cz

 

 


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *