Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba

Fosco Alma odhaluje ve svém třetím díle seriálu Noises vznik singlu Pod hladinou

Červen 22, 2017

Fosco Alma odhaluje ve svém třetím díle seriálu Noises vznik singlu Pod hladinou

Jak vznikaly ty největší hity, na kterých se podílel Fosco Alma? S novou sérii videí pod názvem Noises se vše dozvíš. Fosco se totiž rozhodl ukázat svým fanouškům zákulisí jeho tvorby.

Jako první vlaštovku pro své fanoušky vypustil ven průběžný vznik singlu 5 minut, ve kterém mu kryje záda Sharlota. Ta je zároveň i hostem, aby řekla pár svých slov. Zhruba po měsíci na tento premiérový díl Fosco navázal druhým pokračováním, ve kterém odhalil vznik singlu Zdi.

Po prvních dvou dílech však přišlo ticho a mnozí z vás si určitě řekli, že se dalšího výstřelu nedočkáme. Opak je pravdou. Fosco si dal trochu načas, ale třetí díl je na světe. Protentokrát se podíváme na singl z roku 2014, který nese název Pod hladinou.

Sám Fosco Alma k sérii Noises dodává pár slov: „Nápad na vznik podobných videí mě napadl někdy na podzim 2016 a od té doby jsem si s tou myšlenkou pohrával. Když už jsem měl ve všem jasno, tak sem ještě celý měsíc realizaci odkládal, kvůli neodkladným věcem v Blakkwood Records. Nakonec jsem si ale čas našel a celé to natočil a sestříhal (s pár radami od Jakuba Stelzera a Lucase Blakka – díky bros!). Mám v hlavě nápady na další díly a chtěl bych je vydávat jednou za měsíc. Častěji to bohužel nestíhám.“

# První díl: Noises #1 by Fosco Alma (5 minut ft. Sharlota)

# Druhý díl: Noises #2 by Fosco Alma (Zdi)

Credit: www.blakkwood.com


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *