Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Lifestyle

Dermacol pomáhá tam, kde je potřeba. Již před Vánocemi daroval nemocnicím desinfekční spreje

Prosinec 18, 2020

Dermacol pomáhá tam, kde je potřeba. Již před Vánocemi daroval nemocnicím desinfekční spreje

Přes šest tisíc kusů dezinfekčních sprejů Anti-COVID věnovala česká kosmetická společnost Dermacol Fakultní nemocnici Královské Vinohrady a Fakultní nemocnici Motol v Praze. Zásilka putovala také do Alzheimer domovů v Roztokách u Prahy, v Mostě a Darkově. Dezinfekční spreje na ruce jsou určeny pro všechny, kteří se obětavě starají o ty, co teď jejich péči nutně potřebují.

„S distribucí do nemocnic pomohla Bára Nesvadbová a její Nadační fond Be Charity, se svým nadačním fondem se zapojila i Zdenka Žádníková. A tak jsme spojily síly a poskytly praktický dar,“ říká Věra Komárová spolumajitelka a ředitelka strategie společnosti Dermacol.

Pomoc potřebným považují v Dermacol za samozřejmou. „Jsme rodinná firma a naše motto „S láskou ke kráse měníme svět“ pro nás neznamená jenom vnější krásu, ale i tu vnitřní. Jsme společensky odpovědnou společností a k té patří i spolupráce s lidmi, kteří dobročinnosti věnují svou energii, talent a své dobré srdce,“ je přesvědčena Věra Komárová.

Nejznámější značka tuzemské kosmetiky tak podporuje například nadaci Happy Hearts Petry Němcové, které poskytuje peníze na stavbu škol v zemích zasažených přírodními katastrofami. Pomáhá také Nadačnímu fondu Zdeňky Žádníkové Volencové, s nímž barevně zkrášluje zdi českých a slovenských nemocnic. S Nadačním fondem Be Charity Dermacol tento rok nastartoval nový projekt „Pomáhej krásou“, kdy lze při koupi vybraných kosmetických výrobků přispět na léčbu nemocných dětí. Více na www.dermacol.cz


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *