Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Gaming

Za pár korun hodně zábavy, retro konzole Powkiddy RGB20S se opravdu povedla

29 ledna, 2024

Za pár korun hodně zábavy, retro konzole Powkiddy RGB20S se opravdu povedla

Když si můj syn vybral ke svým devátým narozeninám pochybnou ruční herní konzoly z Číny s názvem Powkiddy RGB20S byl jsem trochu skeptický.

Zvláště pak, když jsem měl pustit z kapsy 2 500 Kč a nebyl si jistým vychvalováním, které mě ze strany mé ratolesti zaplavilo. Nicméně jsem mu nechtěl kazit nadšení a ke koupi jsem svolil a výrobek objednal přes český obchodní řetězec, kde jsem měl jistotu v případě reklamace.

Výrobek přišel v pořádku a já se nestačil divit, v malé krabičce jsem našel emulátory desítky legendárních konzolí jako Nintendo 64, Gameboy a dokonce i PSP a PlayStation 1. Konzole se příjemně ovládá a najdete na ní hry jako GTA Vice City, Tony Hawk 1-3 a spoustu dalších legendárních herních klasik.

Obrazovka má dostatečných 3,5 palce s rozlišením 640×480 a o stabilitu her se stará čtyřjádrový 1,5 Ghz procesor s 1 GB RAM paměti, což na retro hry, a to i ty novější, bohatě stačí. Navíc se dají do konzole přidávat další hry. Suma sumárum za málo peněz hodně zábavy a proto se u nás tato nová hračka jen tak nezastaví, doporučuji.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *