Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba

The New Horizons vydali nový singl MOON

21 prosince, 2022

The New Horizons vydali nový singl MOON

Post-rocková kapela The New Horizons vydala v nové sestavě svůj první singl MOON. Singl, obsahující dvě synergické instrumentální skladby Apollo a Moon, vypráví příběh o objevování a dobývání Měsíce.

První skladba singlu Apollo je retrospektivním příběhem a ohlédnutím několika pamětníků na vesmírnou misi, která byla jedním z velkých kroků v objevování a dobývání vesmíru člověkem.

Cesta naší civilizace na měsíc, stejně jako lidská fascinace měsícem jako kulturního a mýtického symbolu, pokračují i dnes. Skladba Apollo oslavuje takovou cestu člověka na měsíc, který může být v budoucnu jedním z nových habitatů lidstva. Ke skladbě Apollo vydají The New Horizons na začátku roku videoklip. That’s one small step for a man – one giant leap for mankind. – Neil Armstrong.

Druhá skladba Moon posluchače přenese k rozjímavému pozorování Luny z povrchu zemského. Nálada písně vás přesune na oběžnou dráhu, kde můžete sledovat mýtickou čarokrásu Měsíce. Moon je meditativním zamyšlením člověka nad tajemnými zákoutími vesmíru a nad pomíjivostí světa kolem něj.

Singl MOON nahrálo a mastrovalo pražské Dark Sight Studio Tomáše Kryla za přispění Zdeňka Ševčíka.

Kapela The New Horizons působí na české post-rockové scéně více než pět let. Debutové EP „The New Horizons“ kapela vydala v roce 2017. TNH tvoří: Viktor Kalivoda (piano a synthy), Odair Faleco (kytara), Tomáš Kryl (kytara), Anna Pavlů (housle), Lukáš Rešl (baskytara) a bubeník David Mitrenga.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *