Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Tech

Star Wars Battlefront nabízí interaktivní přehled herních planet!

10 listopadu, 2015

Star Wars Battlefront nabízí interaktivní přehled herních planet!

Okolo legendy s názvem Star Wars se v poslední době dějou velké věci. Nejen, že za nedlouho do našich kin přichází velice očekávaná Epizoda VII s podtitulem Síla se probouzí, ale 19. listopadu u nás releasuje také velice očekává hra Star Wars Battlefront. Po free betě a několika gamplay klipech se v EA rozhodli pro herní fanoušky přichystat nový materiál v podobě krátkého videa, které představuje 4 planety a tedy 4 herní lokality, po kterých se budete moci v tomto titulu prohánět.

Nové video EA vydalo jako promo nové stránky, která vám umožní detailně a hlavně v interaktivním módu prozkoumat planety jako je Endor, Hoth, Sullust a Tatooine. V rámci již zmíněného interaktivního módu si můžete skrze novou stránku proklikat veškeré zbraně, budovy anebo postavy, kde se zároveň dozvíte také detailní informace. Na novou webovou stránku se můžete podívat zde anebo pod linkem v přiloženém videu.

Na začátku prosince by se fanoušci navíc měli dočkat nového datadisku s názvem „Battle of Jakku“, který, jak už název napovídá, přidává další mapy. Samotnou planetu Jakku budeme moci vidět také v rámci již zmíněného filmu Star Wars: Síla se probouzí. Informací již bylo dost, takže pojďme se podívat na videa.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *