Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Párty

Jubilejní 10. ročník Slavností Břeclav láká na přední české kapely i pivní speciály

19 května, 2023

Jubilejní 10. ročník Slavností Břeclav láká na přední české kapely i pivní speciály

Multižánrový hudební festival Slavnosti Břeclav letos slaví 10. narozeniny. Do zámeckého areálu 9. a 10. června zavítají kapely Mirai, Rybičky 48, Chinaski nebo Škwor. Návštěvníci Slavností se můžou těšit také na širokou nabídku pivních speciálů a velkou gastro zónu.

„Desáté narozeniny oslavíme ve velkém stylu. Rybičky 48 přijedou s monstrózní show, Škwor s prodlouženým koncertem a Pokáč mimořádně s kapelou. Kromě toho jsme rozšířili gastro zónu, přidali pivní speciály a zvelebili kemp,“ zve na 10. ročník Slavností jejich pořadatel Jan Svoboda.

Na dvou pódiích se během dvou dnů vystřídá hned dvacet kapel. Premiérově na Slavnostech v pátek večer vystoupí Chinaski. Rockery pak potěší kapela Škwor, která u příležitosti 25 let od svého založení odehraje prodloužený 80minutový koncert. Sobotní program otevře Pokáč, kterého nebývale doprovodí kapela. V podvečer to pod břeclavským zámkem poprvé rozjede kapela Mirai a tradičně nebudou chybět ani Rybičky 48. Do Břeclavi letos exkluzivně přivezou monster show se spoustou pyrotechniky a světelných efektů. Další takový koncert na jižní Moravě k vidění nebude.

Pivní fajnšmekři ocení 30 pivních speciálů z 15 různých pivovarů. Zónu pivních speciálů opět zastřeší Pivovar Lednice, který je také generálním partnerem Slavností Břeclav. Speciálně pro 10. ročník letos v Lednici uvařili festivalovou desítku. Hlavním pivem Slavností pak bude stejně jako loni Bitr, nejvíc hořké pivo v historii Starobrna. V pití piva se bude tradičně také soutěžit.

V rozšířené gastro zóně najdou návštěvníci Slavností stylové food trucky s burgery, pravou neapolskou pizzou a pravým řeckým gyrosem, tex-mex kuchyní nebo vietnamskými specialitami. Vyberou si i vegani a bezlepkáři.

Ještě do 8. června je možné zakoupit zvýhodněné dvoudenní vstupenky za 1199 Kč a jednodenní vstupenky za 799 Kč. Na místě budou stát vstupenky 1399 Kč, resp. 899 Kč.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *