Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba

Rybičky 48: Tohle je rock’n’roll, vy… už dvacet let!

12 října, 2022

Rybičky 48: Tohle je rock’n’roll, vy… už dvacet let!

 

Kutnohorská rock’n’rollová skupina Rybičky 48 působí na české hudební scéně už dvacet let. Velkolepá oslava tohoto výročí proběhne 20. října 2022 v největší české hale, totiž v O2 areně v Praze. Už jen samotné místo konání dává jasně najevo, kam se kapela od svých punkových začátků v malých klubech ještě pod názvem Banánový rybičky za ty roky posunula.

 

 

„Bude to náš největší koncert a kdokoli nás má v oblibě, nesmí na téhle akci chybět! Připravili jsme věci, které v O2 areně ještě nikdo neudělal, odtajňovat ale dopředu nic nebudeme, vytratilo by se kouzlo překvapení,“ říká frontman skupiny, zpívající baskytarista Kuba Ryba.

Aspoň něco málo prozrazuje kytarista Petr Lebeda: „Připravte se na nálož pyrotechniky a světel, bude to velký. Máme obrovský pódium s šířkou padesát metrů, a tak budou nejlepší výhled paradoxně mít lidi v horním prstenci.“  A právě v této části haly zbývají v prodeji poslední vstupenky, které můžete zakoupit za 490 Kč zde.

 

 

Protože koncert spěje ke svému vyprodání, rozhodli se ho členové Rybiček zapojit do svého benefičního projektu Pomáháte nám pomáhat. Věnují z vystoupení 100 000 Kč na charitativní účely. „Už několik let dáváme peníze z každého vyprodaného koncertu na dobrou věc a předáváme je přímo konkrétním lidem. Z tohoto našeho největšího koncertu jsme se rozhodli věnovat sto tisíc korun a rovným dílem je rozdělíme mezi deset lidí, kteří mají cestu za štěstím o poznání těžší,“ dodává manager kapely Martin Řehoř.

Koncert se koná ve čtvrtek 20. října v pražské O2 areně, jejíž brány se otevřou v 18.30 hod. Rybičky 48 začnou hrát krátce po 20. hodině.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *