Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Lifestyle Sport

Rozpumpuj Metropoli s extrémními sporty

23 května, 2022

Rozpumpuj Metropoli s extrémními sporty

Měsíc červen bude v oblíbeném nákupním centru Metropole Zličín ve znamení akčního sportu. V sobotu 4. a neděli 5. června od 13 do 18 hodin proběhne exhibiční zahajovací víkend SportFestu, kdy se divákům představí přední jezdci freestyle BMX & Scooteringu, kteří předvedou své nejlepší kousky na unikátní trojité U-rampě. Malí i velcí návštěvníci se mohou těšit na aktivní sportovní program, workshopy a soutěže. Slavnostní zahajovací víkend zakončí svým koncertem Kapitán Demo.

Po zahajovacím víkendu bude sportovní zóna s modulárním pumptrackem přesunuta do vnitřních prostor Metropole Zličín a program pro veřejnost potrvá do neděle 26. 6., a to každý týden od čtvrtka do neděle. Navíc každou sobotu, tedy 11., 18. a 25. června se mohou návštěvníci těšit na moderovaný program se soutěžemi a závody do seriálu Modular Pumptrack Challenge. Jedná se o celorepublikový celoroční závod, kde se měří čas nejrychleji odjetého jednoho okruhu v pumptracku.

Přijďte si s dětmi užít napumpovaný červen a vyzkoušet si tento atraktivní sport na vlastní kůži. Pumptrack i trojitá rampa budou mezi show k dispozici pro volné ježdění a workshopy, k dispozici bude k zapůjčení i celá výbava – kola, koloběžky i ochranné pomůcky. Akce SportFest je pro návštěvníky zcela zdarma. Více informací naleznete na www.metropole.cz.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *