Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba

Rebelka Ashnikko, průkopnický hlas v popové hudbě

19 srpna, 2023

Rebelka Ashnikko, průkopnický hlas v popové hudbě

V dynamickém světě současné popové hudby vyniká Ashnikko jako svěží a nekonvenční umělkyně, která okouzluje publikum svým jedinečným zvukem, odvážnými texty a nekompromisním postojem. S fúzí žánrů, silnými sděleními a charakteristickým stylem si Ashnikko vytvořila své místo v průmyslu a stala se hlasem, který si zaslouží pozornost.

Svůj první song „Krokodil“ vydala v roce 2016 a rok poté následovalo první EP „Sass Pancakes„. Průlom v její kariéře nastal v roce 2019, kdy se její song „Stupid“ stal virálním na platformě TikTok. Píseň se objevila na prvních příčkách několika žebříčků. Silné texty spojené s zuřivým podáním rezonovaly s publikem po celém světě.

Hudební styl Ashnikko popisují kritici jako mix několika žánrů včetně popu, rocku, hip-hopu, punku nebo indie rocku. Ona sama svůj styl popisuje jako „angry, punk, hip hop, sad-girl-feminist, bubblegum, poo-poo music“ a vyjádřila se, že se nejedná o komedii nebo parodii. 

Jedinečnost Ashnikko se neomezuje pouze na její hudbu, je známá také pro svůj výrazný osobitý styl inspirovaný Tokyo-street fashion. S pestrou barvou vlasů, nápadným make-upem a eklektickými módními volbami vyzývá konvenční normy krásy a povzbuzuje sebevyjádření.

To, co odlišuje Ashnikko, je její ochota zabývat se tématy, která jsou často považována za tabu nebo kontroverzní. Její texty se zabývají tématy sexuality, osvobození, duševního zdraví a společenskými očekáváními. Skladby jako „Daisy“ a „Deal With It“ ilustrují její nekompromisní přístup k diskusi o těchto tématech. Skrze svou hudbu nejen baví, ale také vyvolává důležité rozhovory. Otevřeně hovoří o své cestě duševním zdravím, vlastním obrazem těla a o výzvách, které jí předkládá hudební průmysl jako mladé ženě.

V době, kdy konformita snadno zastíní originalitu, září Ashnikko jako maják autentičnosti. Její hudba, styl a projevená otevřenost nám všem připomína důležitost zůstávat věrnými sami sobě a přijímat naši jedinečnost. Jedna věc je jasná: Ashnikko je tady a nehodlá držet svůj hlas zpět.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *