Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Móda

PUMA představuje novou futuristickou botu inspirovanou technologiemi

17 května, 2021

PUMA představuje novou futuristickou botu inspirovanou technologiemi

Globální sportovní značka PUMA přináší zcela novou botu s názvem OP-1 PWRFrame, která ve svém inovativním a futuristickém designu propojuje streetstyle s technologiemi. Kolekce PWRFrame se bude každý měsíc rozrůstat o nové siluety, které zaručeně vzbudí pozornost každého sneakerheada. Novinka klade důraz na funkčnost a čistý design, který se inspiroval v architektonických strukturách. Výsledkem je jednoduchá ale zároveň výrazná silueta tenisky.

„Design zaměřený na funkčnost byl vytvořen pomocí propracovaných konstrukčních technik a výrobních procesů,“ říká Danny Taylor, hlavní sportovní designér značky PUMA. „Komponent PWRFrame na patě tvoří unikátní vzhled a tvar boty, a přitom definuje její funkčnost a DNA.“

OP-1 PWRFrame si hraje s moderním a čistým designem. Svršek boty OP-1 PWRFrame s propracovanými technickými detaily kontrastuje s vyšíváním a tradičním vrstvením, které je typické pro streetwear. Zcela unikátní je pak neonový prvek PWRFrame na patě boty, který spojuje prstenec bodů na botě od střední části chodidla až po patu a nabízí tak optimální pohodlí při každém kroku. Neonová barva komponentu se prolíná celou kolekcí OP-1 PWRFrame a na unikátnost prvku tak upozorňuje. Model ve světlé variantě bude v České republice k dispozici během léta v prodejnách Footshop a na PUMA.com.

Doporučená maloobchodní cena: 3.499 Kč


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *