Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Hudba

Poslední rozlučkový koncert Eltona Johna v Severní Americe bude steamován živě do celého světa exkluzivně na Disney+

18 listopadu, 2022

Poslední rozlučkový koncert Eltona Johna v Severní Americe bude steamován živě do celého světa exkluzivně na Disney+

Před čtyřiceti sedmi lety zajistilo Eltonovi Johnovi jeho legendární vystoupení na Dodger stadionu celosvětovou slávu. Za necelý týden se kruh uzavře a Elton se na Dodger stadion vrátí, aby nás poctil svou poslední severoamerickou show. Bude to ojedinělá událost, na kterou budou mít fanoušci po celém světě lístky do první řady a zažijí tak velkolepé kouzlo „Rocket Mana“.

Držitelky ceny GRAMMY® Dua Lipa, Kiki Dee a Brandi Carlile se připojí k hudební ikoně během jeho posledního vystoupení a vzdají tak hold jeho legendární kariéře. Elton John živě: Rozlučkový koncert z Dodger stadionu bude živě streamován v neděli 20. listopadu 2022 (21. listopadu ve 4:00 h SEČ) na Disney+.

Elton John spolupracoval v průběhu desetiletí s mnoha umělci, kteří se umístili na předních příčkách hitparád. V roce 2021 se dostal na titulní stránky novin po celém světě, když se spojil s Duou Lipou a společně vytvořili nakažlivý hit Cold Heart. V písni použil kombinaci svých nejikoničtějších skladeb, včetně Sacrifice a Rocketman.

Kiki Dee a Elton John se před téměř 50 lety proslavili písní Don’t Go Breaking My Heart, která se po skladbách Lucy In The Sky With Diamonds a Philadelphia Freedom stala jeho třetím samostatným singlem. 

Brandi Carlile je fanouškem Eltona Johna už od svých 11 let a byla hlavní moderátorkou 30. výročního večírku k předávání cen Elton John AIDS Foundation Academy Awards. Mezi oběma vzniklo celoživotní přátelství a v roce 2021 vydali společnou skladbu Simple Things, které bylo součástí alba The Lockdown Sessions Eltona Johna.

Koncertu Elton John živě: Rozlučkový koncert z Dodger stadionu se zúčastní více než padesát tisíc fanoušků a virtuálně nespočet obdivovatelů po celém světě. Koncert bude součástí původního dokumentárního filmu společnosti Disney Goodbye Yellow Brick Road: The Final Elton John Performances and The Years that Made His Legend. Turné Eltona Johna Farewell Yellow Brick Road Tour uvádí nezisková organizace Alliance for Lifetime Income.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *