Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Tech

Poprvé v historii byl představen nový vůz přímo v závodní hře

5 srpna, 2019

Poprvé v historii byl představen nový vůz přímo v závodní hře

Každé představení nového automobilu je pro spoustu lidí zážitek. Nyní ale poprvé výrobce automobilů představil opravdové designérské auto v mobilní hře dříve, než jej zveřejnil. Uskutečnilo se tak v dnes nejoblíbenější mobilní závodní hře na světě CSR Racing 2, kde se objevil nový hypercar značky Pagani Automobili, Huayra Roadster BC. Je to poprvé, kdy výrobce automobilů představil opravdové designérské auto v mobilní hře dříve, než jej zveřejnil. 

 

„CSR2 dává hráčům příležitost řídit vzácná a skvělá auta, jakou většina z nás zažije pouze ve svých snech,“ řekl Julian Widdows, viceprezident společnosti CSR2.

„Když vidíte hladkou a elegantní závodní jízdu vozu Pagani Roadster BC v ulicích hry CSR2, je to triumfální spojení vědy a umění. Naše hrdost dostoupila vrcholu, když jsme byli vybráni jako partneři značky Pagani Automobili, abychom představili vůz Roadster BC veřejnosti. Když před 44 lety Horacio Pagani poprvé začal navrhovat automobily, nikdo si nemohl ani představovat, že auto jako Roadster BC bude někdy předvedeno světu v mobilní hře.

Rozhodli jsme se při uvedení vozu Roadster BC spolupracovat se společností CSR2, protože obě naše společnosti jsou lídry v našich odvětvích, obě věnují neuvěřitelnou pozornost designu a detailům, a obě stále překračují hranice představ o tom, co se v automobilovém průmyslu považuje za normální.““ řekl Michael Staskin, generální ředitel společnosti Pagani Automobili America.


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *