Hudba, Móda, Lifestyle & Urban kultura

Reporty

Párty v rytmu srdce na druhém ročníku hudebního festivalu Pop Messe

3 srpna, 2022

Párty v rytmu srdce na druhém ročníku hudebního festivalu Pop Messe

Nacházíte se na opuštěném fotbalovém stadionu v centru Brna. Příroda si za několik let bez péče začala vymáhat zpět své místo. Tribuny pomalu prorůstají rostliny, které se mísí s graffity a střepy od minulých návštěvníků. Schodky se rozpadají a je potřeba se dívat, kam stoupáte. Je to smutný a zároveň fascinující pohled. Škoda chátrajícího nevyužitého prostoru, který je někde na pomezí města a přírody. Organizátoři festivalu Pop Messe se rozhodli, že tento prostor ještě není určený ke svému konci a uprostřed něj uspořádali již druhý ročník hudebního festivalu s zajímavými jmény české i zahraniční scény. Na dvou stagích se objevili interpreti jako Skepta, Son Lux, Midi Lidi nebo Prago Union.

Druhá polovina festivalu se konala v sousedícím Cosmopolitan Bobycentru. Nacházely se zde dvě další stage. Jedna v hlavním sále a druhá v kavárně. Interiér obou prostor působí netypicky a zároveň velmi spektakulárně.

Gastro zóna se také lišila od jiných festivalů. Nenašli jsme zde žádný festivalový langoš, místo toho jsme si ale mohli dát grilovanou markelu na dřevěném uhlí, nebo barevné sushi. Pro příště bychom však přeci jen ocenili větší výběr i té klasiky a nealko pití.

Díky tribunám a lavečkám zde byl dostatek místa k odpočinku. V rámci vedlejšího programu si návštěvníci mohli projít Fab Lab kamión, či si zahrát mini AZ-kvíz. 


Written by:Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *